JSW: Dwie godziny dla Rodziny

JSW S.A. włącza się w międzynarodową kampanię społeczną „Dwie godziny dla Rodziny” – dla chętnych!

W sobotę, 15 maja 2021 r. obchodzony jest na świecie Międzynarodowy Dzień Rodzin. To okazja, aby szczególnie pomyśleć o swoich najbliższych i poświęcić im czas. Zarząd JSW podjął uchwałę o dwóch godzinach wolnych od pracy dla wszystkich chętnych pracowników JSW S.A. w ramach akcji „Dwie godziny dla Rodziny”.

Zależy nam na tworzeniu kultury pracy wspierającej pracowników i ich rodziny w budowaniu dobrych i trwałych więzi. Praca zawodowa nie powinna negatywnie wpływać na rodzinę. Przeciwnie – powinna służyć rodzinie nie tylko w sferze ekonomicznej. Dlatego przyłączamy się do międzynarodowej akcji „Dwie godziny dla Rodziny” – powiedziała Barbara Piontek, prezes JSW S.A.

Możliwość odebrania dwóch godzin, czyli skrócenia sobie czasu pracy jednego dnia zyskali wszyscy zatrudnieni na dzień 15 maja 2021 r. pracownicy JSW S.A., którzy chcieliby z takiego benefitu skorzystać. Zgodnie z decyzją Zarządu Spółki, w porozumieniu z przełożonymi Załoga może odbierać te godziny (jako wolne i płatne) na zasadzie dobrowolności aż do 30 czerwca 2021 roku.

JSWA S.A.

  1. Szkoda że tylko dla biurowców i powierzchni dołowcom na zofiiji nie opłaca się z tego korzystać dniówka nie zjazdowa

  2. To jest jakieś chore!! Nie dość że pracują tylko 4 g i wczesniej wyjeżdżają to jeszcze dwie godziny. Co Pani na kasie śpi że tak rozdaje z pieniezy

    1. 4 godziny? Pracują 2 godziny, ale bardzo intensywnie, jak za 4 godziny. Mają płacone nawet za mycie się , przebranie i spacerek do bramy. Trzeba było się nie uczyć i też tak żyć!

      1. Ale skończy się kiedyś dla tych nierobów co biorą pensje za 8 g a pracują 4 przyjedzie czas na zmiany innej partii i skończy się parasol ochronny tak samo jak te lenie z biur tez połowę zwolnią.

      2. Żal dupę ściska co ?? Leniem i nierobem to można nazwać naród co siedzi na dupie i pobiera 500 plus bo robić się nie chce. Ale lepiej nagabywać na górników “nie uczonych” bo oczywiście oni przecież nie kończą szkół górniczych , techników, studiów… Haha . Weźcie się puknijcie w głowę z waszymi “hejtami”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Fitness World za 1zł!

Ruszyła przedsprzedaż karnetów
Fitness World!
Pierwsze 3 miesiące za 1 zł/m-c.
Promocję można zakupić na stronie internetowej
www.fitnessworld-polska.pl
do 28.05.2021 r.
Do zobaczenia w klubie!

Czytaj więcej »

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny