Dwóch wyróżnionych w Bike Maratonie

J. Kiszel i F. Sobolewski (fot. Facebook / MTB Pressing Team)

Z uwagi na obecnie panującą sytuację organizatorzy cyklu Bike Maraton zdecydowali o skasowaniu ostatniego, finałowego etapu tej imprezy, który miał odbyć się w miniony weekend w Miękini. W związku z powyższym końcowa klasyfikacja generalna zawodów obejmuje osiem rozegranych na przestrzeni lipca i października maratonów, które złożyły się na ten – siłą rzeczy – okrojony sezon.

W klasyfikacji generalnej znaleźli się zawodnicy, którzy przejechali co najmniej trzy etapy spośród zawodów w Szklarskiej Porębie, Kowarach, Zieleńcu, Złotoryi, Polanicy-Zdrój, Jeleniej Górze, Świeradowie-Zdroju i Sobótce.

Spośród nielicznego grona naszych reprezentantów udało się to osiągnąć duetowi MTB Pressing Team. Tomasz Słobodzian został sklasyfikowany na 19. pozycji w zmaganiach Giga M4, czyli na najtrudniejszych dystansach w kategorii 40-latków. Słobodzian uczestniczył w trzech imprezach i zgromadził 1695 pkt. Drugim z naszych kolarzy, który otrzymał dyplom ukończenia zmagań, jest jego młodszy klubowy kolega Filip Sobolewski, finiszujący na 9. lokacie w kategorii M1 na średnich dystansach Classic. Sobolewski zaliczył pięć maratonów i zgromadził 1122 pkt.

W klasyfikacjach drużynowych Pressing zajął w tym sezonie dalsze lokaty, poza pierwszą dwudziestką. Przypomnijmy jednak, że nasi reprezentanci skupili się w tym roku głównie na Bike Atelier Maratonie, gdzie triumfowali w klasyfikacji generalnej.

Źródło: bikemaraton.pl

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny