Dworzec autobusowy chwilowo… nieczynny

„Z powodu prac remontowych do 20 grudnia Centrum 'Biznes na okrągło’ i Dworzec Autobusowy będą zamknięte. Prace remontowe obejmą montaż ścian działowych pomiędzy częścią poczekalni dworca autobusowego a częścią 'Biznesu na okrągło’” – informuje jastrzębski magistrat.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

Jak dodają magistraccy urzędnicy, „Biznes na okrągło” umożliwia chętnym wynajem pomieszczeń dopasowanych do potrzeb firm. Remont podyktowany jest zapewnieniem większego komfortu wynajmującym biura, które stanowią przestrzeń do pracy, spotkań biznesowych czy rozmów rekrutacyjnych.

Przypomnijmy, że prezydent Anna Hetman, odpowiadając na interpelację radnego Andrzeja Matusiaka, sprecyzowała, iż punkt został uruchomiony 10 lutego 2020 roku. Od otwarcia do 27 października 2020 roku pomieszczenie najęło 119 podmiotów. Średni miesięczny koszt utrzymania wynosi 3 806,05 zł brutto (w tym miejscu redakcja pozwala sobie zapytać, czy podana kwota obejmuje także koszt zatrudnienia osób obsługujących „Biznes na okrągło”? – przyp. aut.) – i jest to łączna kwota dotycząca opłat zarówno części „Biznes na okrągło”, jak i dworca autobusowego.

Wpisy na temat “Dworzec autobusowy chwilowo… nieczynny”

  1. 8 miesięcy i aż 119 podmiotów czyli rotacja jak z synem pewnego posła z okolicy? Bo na miejsce to tam za bardzo liczyć nie można. Nie jeden działkowiec ma większa altanę.
    A ten dworzec był kiedykolwiek czynny? Z tego co opowiadają znajomi wpadający do naszej wioski tam nigdy nie można wejść. A żeby tam się dostać jakimś autobusem to inna bajka.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry