Dziewczyna o złotych plecach

grech
Natalia Grech i trener Edyta Klimek (fot. archiwum)

Natalia Grech z Klubu Pływackiego H2O Jastrzębie po raz kolejny udowodniła, ile w tej dyscyplinie znaczą mocne plecy! W ostatni weekend maja utytułowana podopieczna trener Edyty Klimek wywalczyła mistrzostwo Śląska 14-letnich dziewcząt, triumfując w rywalizacji na 50 m stylem grzbietowym ze złotym czasem 33.17 s. W pokonanym polu reprezentantka KP H2O pozostawiła ponad czterdzieści rywalek.

Obok zwycięstwa we wspomnianej konkurencji Grech była też blisko kolejnych medali na dystansach dwu- i czterokrotnie dłuższych w tym samym stylu. Dość powiedzieć, że do brązu na 200 m naszej pływaczce zabrakło zaledwie 0.07 s!

Obok Natalii Grech w Gliwicach walczyli także Dominika Kupczak (rocznik 2006), Julian Domin i Jakub Ruman (obaj rocznik 2007). Spośród tego tercetu najlepsze wyniki na poziomie pierwszej dziesiątki w województwie uzyskała Kupczak, która była m.in. piąta na 200 m stylem klasycznym. Z kolei Domin trzykrotnie notował dwunasty czas w stylu grzbietowym, zaś Ruman plasował się na początku trzeciej dziesiątki w klasyku.

W sumie w mocno obsadzonej imprezie w Gliwicach wzięło udział kilkuset zawodników z niemal pięćdziesięciu śląskich klubów.

Źródła: Facebook / KP H2O Jastrzębie, Livetiming.pl

Komentarze

Wpisy na temat “Dziewczyna o złotych plecach”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny