UKH Białe Jastrzębie

Faza zasadnicza
05.09Unia Oświęcim (w)0:10
12.09Kojotki N. Janów (d)7:3
18.09Kozice Poznań (d)4:5
19.09Stoczniowiec Gdańsk (d)0:19
25.09Cracovia 1906 (w)2:6
16.10Polonia Bytom (d)1:23
23.10Podhale N. Targ (d)1:5
07.11Polonia Bytom (w)0:20
21.11Atomówki Tychy (d)3:9
27.11Unia Oświęcim (d)2:16
04.12Atomówki Tychy (w)5:15
11.12Kojotki N. Janów (w)7:6
08.01Podhale N. Targ. (w)1:4
22.01Stoczniowiec Gdańsk (w)0:18
23.01Kozice Poznań (w)1:10
29.01Cracovia 1906 (d)8:4
Ćwierćfinał
19.02Polonia Bytom (d)1:19
20.02Polonia Bytom (w)1:27
O miejsca 5-9.
05.03Cracovia 1906 (d)0:5
12.03Podhale N. Targ. (w)1:7
19.03Atomówki Tychy (d)0:14
26.03Kojotki N. Janów (w)1:13
1. Polonia Bytom1648211:12
2. Stoczniowiec Gd.1642179:25
3. Unia Oświęcim163182:58
4. Atomówki Tychy162869:62
5. Kozice Poznań162669:66
6. Podhale N. Targ161535:96
7. Cracovia 1906161135:141
8. Białe Jastrzębie16942:173
9. Kojotki N. Janów16637:126

Ekipa Kozyry powoli do przodu

Fot. Facebook / UKH Białe Jastrzębie (arch.)

Hokeistki UKH Białe Jastrzębie poniosły wprawdzie kolejną porażkę w tym sezonie, jednak młoda i niedoświadczona jeszcze ekipa trenera Marka Kozyry czyni wyraźne postępy. W minioną niedzielę jastrzębianki przegrały z trzecią siłą Polskiej Ligi Hokeja Kobiet Atomówkami GKS Tychy 3:9 (1:2, 1:4, 1:3), ale przez ponad pół meczu były równorzędnym konkurentem dla faworytek.

Jastrzębianki były o włos od wyremisowania pierwszej tercji, a ponadto dwukrotnie doprowadziły do wyrównania. Gole dla Białych strzeliły: Zuzanna Rduch, Paulina Marchewka i Dominika Szymik.

Przypomnijmy, że w tym sezonie wszystkie drużyny PLHK rywalizują w jednej grupie rozgrywkowej, ponieważ połączono pierwszy i drugi szczebel rozgrywek.

W kolejnym meczu nasze hokeistki skrzyżują na Jastorze kije z Unią Oświęcim (27 listopada, godz. 16:00).

21 listopada 2021, Jastrzębie-Zdrój, 19:30
UKH Białe Jastrzębie – Atomówki GKS Tychy 3:9 (1:2, 1:4, 1:3)
0:1 Górska 03:26
1:1 Rduch (Rostalska) 06:03
1:2 Górska (Łaskowska) 19:59
2:2 Marchewka 32:18
2:3 Łaskawska 32:27
2:4 Kędra (Solecka) 34:50 5/4
2:5 Huchel 35:25
2:6 Górska (Solecka, Łaskawska) 37:05
2:7 Górska (Łaskawska, Solecka) 40:14
2:8 Huchel (Churas) 43:05
2:9 Górska (Solecka) 45:20
3:9 Szymik (Rduch) 51:31

UKH Białe: Radomska (Chrapek) – Piechaczek, Rostalska, Szymik, Gilga, Rduch – Głąbica, Cywoniuk, Marchewka, Krzyżaniak, Karbowniczak – Urbaś, Bodzioch, Smołka.

1. Polonia Bytom1648211:12
2. Stoczniowiec Gd.1642179:25
3. Unia Oświęcim163182:58
4. Atomówki Tychy162869:62
5. Kozice Poznań162669:66
6. Podhale N. Targ161535:96
7. Cracovia 1906161135:141
8. Białe Jastrzębie16942:173
9. Kojotki N. Janów16637:126

Źródła: Facebook / UKH Białe, Polskihokej.eu

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Faza zasadnicza
05.09Unia Oświęcim (w)0:10
12.09Kojotki N. Janów (d)7:3
18.09Kozice Poznań (d)4:5
19.09Stoczniowiec Gdańsk (d)0:19
25.09Cracovia 1906 (w)2:6
16.10Polonia Bytom (d)1:23
23.10Podhale N. Targ (d)1:5
07.11Polonia Bytom (w)0:20
21.11Atomówki Tychy (d)3:9
27.11Unia Oświęcim (d)2:16
04.12Atomówki Tychy (w)5:15
11.12Kojotki N. Janów (w)7:6
08.01Podhale N. Targ. (w)1:4
22.01Stoczniowiec Gdańsk (w)0:18
23.01Kozice Poznań (w)1:10
29.01Cracovia 1906 (d)8:4
Ćwierćfinał
19.02Polonia Bytom (d)1:19
20.02Polonia Bytom (w)1:27
O miejsca 5-9.
05.03Cracovia 1906 (d)0:5
12.03Podhale N. Targ. (w)1:7
19.03Atomówki Tychy (d)0:14
26.03Kojotki N. Janów (w)1:13
1. Polonia Bytom1648211:12
2. Stoczniowiec Gd.1642179:25
3. Unia Oświęcim163182:58
4. Atomówki Tychy162869:62
5. Kozice Poznań162669:66
6. Podhale N. Targ161535:96
7. Cracovia 1906161135:141
8. Białe Jastrzębie16942:173
9. Kojotki N. Janów16637:126
Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis