Ekipa Luksa rozjeżdża na maksa

Fot. Facebook / Akademia JW

Juniorzy Jastrzębskiego Węgla rozpoczęli rywalizację w ćwierćfinale Mistrzostw Polski w Suwałkach od pewnego niedzielnego zwycięstwa nad Spartakusem Jawor 3:0 (25:14, 25:16, 25:18) i tym samym uczynili milowy krok do awansu do półfinału.

Wygrana w premierowym starciu oznacza, że podopieczni trenera Dariusza Luksa przystąpią do zmagań grupy mistrzowskiej z kompletem punktów, bowiem z uwagi na wycofanie się z turnieju zespołów MKS Andrychów i GUMP Ostrowiec Świętokrzyski w zawodach pozostały już jedynie ekipy SUKSS Suwałki i TSV Sanok.

W grupie mistrzowskiej jastrzębianie zagrają właśnie z tymi dwiema drużynami, a mecze te odbędą się już w poniedziałek i wtorek. Do przedostatniej rundy Mistrzostw Polski Juniorów awansują dwa najlepsze zespoły turnieju.

Pozostałe turnieje ćwierćfinałowe odbywają się w Ostródzie, Bydgoszczy, Krakowie, Zielonej Górze, Policach, Kielcach i Białej Podlaskiej.

AT Jastrzębski Węgiel: Kubicki, Kundera, Komorowski, Puchcij, Wójcik, Jarosiński, Czerny, Połyński, Brzoza, Kufka, Hawryluk, Pogoda.

Źródła: Facebook / Akademia JW, szps.pl

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny