[FOTO] 6. Memoriał Tadeusza Wijasa

Krew, pot, łzy i trud… czyli wszystko to, za co kochamy boks! W sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej odbyła się szósta edycja Memoriału Tadeusza Wijasa, w ramach którego obejrzeliśmy osiemnaście mniej lub bardziej emocjonujących walk. Dwa pojedynki z udziałem zawodników BKS Jastrzębie zakończyły się niestety porażkami, ale nie oznacza to, że emocji w nich brakowało. Wręcz przeciwnie! Jakub Kozieł stoczył mocną walkę z rosyjskim rywalem z Wrocławia, zaś Wiktoria Iwanowicz wykazała się niebywałym hartem ducha, wytrzymując ciężką walkę z konkurentką z Nowej Huty. Przeżyjmy to jeszcze raz wraz z obiektywem aparatu Andrzeja Klocka!

Relacja z imprezy oraz wyniki: Mistrz obserwował to z góry… >>

Fot. Andrzej Klocek

Komentarze

Wpisy na temat “[FOTO] 6. Memoriał Tadeusza Wijasa”

  1. Krzysztof Tomaszewski

    Wladze miasta i decydenci miasta powinni wesprzec finansowo klub bokserski ,ktory oprocz wynikow sportowych przyczynia sie do zmniejszenia agresji i patologicznych zachowan w miescie !

  2. Krzysztof Tomaszewski

    Serdeczne podziekowania trenerom Panom A.Porebskiemu,J.Pietrzykowi,J.Ostaszewskiemu i innym oraz Panu Prezydentowi Bytomia M.Woloszowi za kontynuowanie pieknych tradycji bokserskich rozpoczętych przez twórcę klubu Pana Ś.p Jozefa Tomaszewskiego.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny