Gdzie się podziały ławki?

„Na placu przy fontannie, oczywiście, pojawią się ławki” – zapewniają urzędnicy (fot. Marek Wróbel)

Jak zauważa nasz Czytelnik, Park Zdrojowy otrzymał „drugie życie”, jednak architekci tego spektakularnego „zmartwychwstania” zapomnieli o najważniejszym, czyli ławkach na centralnym placu przy fontannie. Czy ten stan rzeczy ulegnie zmianie? Z tym pytaniem zwróciliśmy się do jastrzębskiego magistratu.

„Na placu przy fontannie, oczywiście, pojawią się ławki” – zapewnia Izabela Grela, naczelnik Wydziału Informacji, Promocji i Współpracy Zagranicznej.

„Trwają rozmowy z projektantem i konserwatorem zabytków nad ich ostatecznym kształtem. Będą one spójne zarówno ze zmodernizowaną częścią parku, jak i z zaplanowanym placem reprezentacyjnym” – dodaje magistracka urzędniczka.

  1. Teraz nie ma ławek bo się nie siada z obcymi bo trzeba zachować dystans he więc po co ławki a tym bradziej że nie ma tam koncertów

  2. Z parku zrobiono parking.Muszla koncertowa mini- co za debil to wymyślił i te kamienne płyty. Kto tam będzie chciał przebywać na tej “patelni” latem. Jestem w Jastrzębiu od 1961 roku. Obecny park to ” porażka”.

    1. też uważam że te płyty betonowe to jakaś porażka już nie mówię jak bedą mokre i dzieici czy ktoś nawet z dorosłych moze się poślizgnąć. Gdzie ta natura? Betonowe klepisko z małą muszelką.

    1. Jestem b. często w parku z zieleni tylko trawa brak kwiatów no oprócz zegara i kilku róż może ktoś obejrzy na starych pocztówkach jak było kiedyś brak ławek i koszy w całym parku dlaczego brak jest ławki przed MBP a na początku były ale prawdopodobnie przeszkadzały konserwatorowi zabytków

  3. Te płytki przed muszlą koncertową jak się nagrzeją to będzie jak na patelni. A ławek brak ,wycięte drzewa ,które dawały cień. Czy to park ? Chyba nie o to chodziło w tej rewitalizacji ?

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny