GieKSa na obóz do… Siedlec

Fot. Jan Kalinowski (baron)

Poznaliśmy plan przygotowań piłkarzy GKS Jastrzębie do rundy wiosennej, która ruszy w ostatni weekend lutego. Podopieczni Pawła Ściebury, który za sprawą kapitalnego finiszu rundy jesiennej pozostanie szkoleniowcem naszego zespołu, po raz pierwszy spotkają się na treningu 8 stycznia. W planach jest co najmniej dziesięć sparingów oraz zgrupowanie w Siedlcach, gdzie jastrzębianie jak dotychczas nie gościli na obozach przygotowawczych.

Wśród rywali naszych piłkarzy będą ekipy Pniówka Pawłowice, Hutnika Kraków, MSK Żylina, Legionovii Legionowo, Polonii Warszawa, Legii II Warszawa, Wigier Suwałki, Stali Rzeszów i Skry Częstochowa, czyli byłego klubu Pawła Ściebury.

Jak informuje nasz klub, szczegółowe informacje dotyczące miejsc rozgrywania meczów oraz godzin ich rozpoczęcia będą podawane na bieżąco.

Szczegółowy plan przygotowań do rundy wiosennej:
8 stycznia – pierwszy trening
9 stycznia – testy motoryczne (AWF Katowice)
20 stycznia – sparing z Pniówkiem Pawłowice
23 stycznia – sparing z Hutnikiem Kraków
30 stycznia – sparing z MŠK Žilina
1-7 lutego – zgrupowanie w Siedlcach
3 lutego – sparingi z Legionovią Legionowo i Polonią Warszawa
6 lutego – sparingi z Legią II Warszawa i Wigrami Suwałki
10 lutego – sparing ze Stalą Rzeszów
13 lutego – sparing ze Skrą Częstochowa
20 lutego – sparing (rywal poszukiwany)
27/28 lutego – Fortuna 1 Liga: Arka Gdynia – GKS Jastrzębie

Źródło: gksjastrzebie.com

TerminarzI r.II r.
Arka Gdynia
Korona K.
Radomiak
Chrobry G.
Widzew Łódź
Puszcza N.
Górnik Ł.
Miedź L.
BB Nieciecza
GKS Tychy
Odra Opole
ŁKS Łódź
Stomil O.
Zagłębie S.
Sandecja NS
Bełchatów
Resovia
0:4 (d)
2:3 (w)
0:1 (d)
0:1 (w)
0:1 (d)
1:2 (w)
1:2 (w)
1:1 (w)
0:2 (w)
1:3 (w)
2:0 (w)
0:3 (d)
1:0 (w)
2:1 (d)
0:3 (w)
3:2 (d)
2:1 (w)
27.02 (w)
06.03 (d)
13.03 (w)
20.03 (d)
27.03 (w)
03.04 (d)
10.04 (d)
17.04 (d)
24.04 (d)
28.04 (d)
01.05 (d)
08.05 (w)
15.05 (d)
22.05 (w)
29.05 (d)
05.06 (w)
12.06 (d)
1.
2.
BB Nieciecza
ŁKS Łódź
17
16
42
32
30:8
36:17
3.
4.
5.
6.
Górnik Ł.
Radomiak
Arka G.
Miedź L.
17
17
17
17
32
30
29
27
26:12
22:13
26:14
31:23
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
GKS Tychy
Odra Opole
Puszcza
Chrobry
Korona
Stomil

Widzew
GieKSa
Bełchatów
Sandecja
Zagłębie
16
16
17
17
16
17
15
17
17
17
17
27
25
23
22
21
20
19
16
14
13
11
22:14
16:19
17:20
22:26
13:20
17:22
13:18
16:30
12:21
14:29
14:24
18.Resovia17910:27

Zobacz więcej na… sport.jasnet.pl

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

WordPress Lightbox Plugin
Przewiń do góry