GieKSa zagrała na piątkę… w plecy

W sobotnim wyjazdowym sparingu piłkarze GKS Jastrzębie przegrali z wicemistrzem Słowacji MSK Żylina 0:5 (0:2). Rozmiary zwycięstwa gospodarzy mogą nieco szokować, ale warto pamiętać, że ekstraklasa naszych południowych sąsiadów startuje już za dwa tygodnie, a zatem ekipa Żyliny siłą rzeczy znajduje się na innym etapie przygotowań do rundy wiosennej.

Przypomnijmy, że podopieczni Pawła Ściebury mają za sobą trzy ciężkie tygodnie treningów, a przed sobą – wyjazd na zgrupowanie w Siedlcach, gdzie sztab trenerski na pewno nie będzie odpuszczał piłkarzom. W ramach zaplanowanego na pierwszy tydzień lutego obozu jastrzębianie zagrają z Polonią Warszawa, Legionovią Legionowo, Legią II Warszawa i Wigrami Suwałki.

Dodajmy, że w naszym zespole miał okazję zaprezentować się Nataniel Wybraniec. To urodzony w Raciborzu 20-letni pomocnik czeskiego SFC Opawa.

30 stycznia 2021, Żylina, 14:00
MSK Żylina – GKS Jastrzębie 5:0 (2:0)
Bramki: Gono 19, Bernat 34 (karny), Dusi 56, Jibril 71, Anang 78

GKS Jastrzębie: Drazik – Zalewski (36. Kulawiak), Słodowy, Komor, Witkowski – Bielak, Jadach, Mróz, Zejdler – Apolinarski, Rumin. II połowa: Drazik – Kulawiak, Szcześniak, Bondarenko, Niewiadomski – Bielak (60. Wybraniec), Szczęch, Feruga, Mróz (65. Zejdler) – Jadach (65. Apolinarski), Szczepan.

Źródło: gksjastrzebie.com

  1. Tytuł mnie przestraszył że GieKSa 5 w plecy a tu zwykły GKS Jastrzębie. Panie raporter GieKSa jest tylko jedna i nie jest z Jastrzębia.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry