GieKSa skłonna sprzedać “Skórę”

Patryk Skórecki; fot. Jan Kalinowski

Przy Harcerskiej dokonane zostaną kolejne roszady kadrowe, o których w wywiadzie dla naszej redakcji mówił miesiąc temu prezes Dariusz Stanaszek. Wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów otrzymali: Patryk Skórecki, Łukasz Gajda i Michał Mydlarz.

Należy jednak wspomnieć, że o ile w przypadku popularnego “Skóry” GKS Jastrzębie dopuszcza możliwość transferu definitywnego, o tyle Gajda i Mydlarz, jako młodzi i perspektywiczni piłkarze, mogą liczyć na wypożyczenie, za sprawą którego będą mogli nabyć doświadczenia.

Obaj nie mieli zbyt wielu okazji do pojawienia się w składzie ekipy trenera Pawła Ściebury, a zatem ich wypożyczenie wydaje się idealnym rozwiązaniem. Dodajmy, że Gajda już trafił na testy do Zagłębia II Lubin.

Przypomnijmy, że do tej pory z GieKSy odeszło dwóch zawodników: Dominik Sokół i Michał Rutkowski, a z kolei trzeci bramkarz Leonid Otczenaszenko wyjechał na testy do GKS Bełchatów.

Źródło: gksjastrzebie.com

Komentarze

Wpisy na temat “GieKSa skłonna sprzedać “Skórę””

  1. Mówiłem, że sprowadzenie jako czwartego bramkarza tego Ukraińca było błędem. Lepiej by było dołączyć do drużyny młodego bramkarza z Jastrzębia.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny