GieKSa skoszarowana w Siedlcach

Kamil Jadach z firmowym uśmiechem przed wyjazdem do Siedlec (fot. gksjastrzebie.com)

W niedzielę piłkarze GKS Jastrzębie zameldowali się w Siedlcach, gdzie przez najbliższy tydzień będą pracować nad formą na rundę wiosenną. W trakcie obozu przygotowawczego podopieczni Pawła Ściebury nie tylko będą wylewać siódme poty na treningach, ale także rozegrają cztery sparingi, które – co ciekawe – rozgrywane będą w środę (rano z Polonią Warszawa i wieczorem z Legionovią) i sobotę (rano z Legią II Warszawa i wieczorem z Wigrami Suwałki).

Poza dniami sparingowymi nasz zespół będzie trenował po dwa razy dziennie – o godz. 10:00 i 16:00. Ponadto nie zabraknie także zajęć z taktyki oraz okazji do odnowy biologicznej. Dodajmy, że w środę odnowa będzie miała miejsce w ramach wizyty w miejscowym aquaparku.

Jeśli chodzi o dni meczowe, to trener Ściebura dokona podziału kadry na dwie różne ekipy. Gdy rankiem pierwsza drużyna powalczy na boisku, druga będzie pracować na siłowni. Po południu piłkarze obu zespołów zamienią się rolami. Zgrupowanie w Siedlcach potrwa do przyszłej niedzieli.

Kadra na obóz w Siedlcach:

Bramkarze: Grzegorz Drazik, Mariusz Pawełek, Mikołaj Reclaf, Jakub Szczepanik

Obrońcy: Michał Bojdys, Mateusz Bondarenko, Aleksander Komor, Dominik Kulawiak, Jakub Niewiadomski, Mateusz Słodowy, Kryspin Szcześniak, Dawid Witkowski

Pomocnicy: Farid Ali, Jakub Apolinarski, Lukas Bielak, Daniel Feruga, Kamil Jadach, Marek Mróz, Dominik Szczęch, Łukasz Zejdler

Napastnicy: Daniel Rumin, Daniel Szczepan.

W zgrupowaniu nie wezmą udziału zawodnicy wystawieni na listę transferową. Z kolei nową twarzą w ekipie jest zaledwie 16-letni bramkarz Akademii GKS Jastrzębie, Jakub Szczepanik. Ponadto do Siedlec pojechał także trener naszej młodzieży Łukasz Wróbel, który ma za sobą m.in. staże w Realu Madryt czy Athletic Bilbao.

Źródło: gksjastrzebie.com

Komentarze

Wpisy na temat “GieKSa skoszarowana w Siedlcach”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny