GKS Jastrzębie

Wisła Puławy1:0 (w)05.11 (d)
Górnik Polkowice0:2 (d)12.11 (w)
Hutnik Kraków0:0 (w)25.02 (d)
Motor Lublin2:1 (d)04.03 (w)
Siarka Tarnobrzeg0:0 (w)11.03 (d)
KKS 1925 Kalisz1:1 (d)18.03 (w)
Radunia Stężyca2:4 (w)25.03 (d)
Pogoń Siedlce3:1 (d)01.04 (w)
Kotwica Kołobrzeg0:1 (w)08.04 (d)
Stomil Olsztyn1:1 (d)15.04 (w)
Zagłębie II Lubin3:1 (d)22.04 (w)
Śląsk II Wrocław1:0 (d)29.04 (w)
Polonia Warszawa01.10 (w)06.05 (d)
Znicz Pruszków08.10 (d)13.05 (w)
Garbarnia Kraków15.10 (w)20.05 (d)
Lech II Poznań22.10 (d)27.05 (w)
Olimpia Elbląg29.10 (w)03.06 (d)
1. Kotwica Kołobrzeg112923-9
2. Wisła Puławy122023-15
3. Polonia Warszawa112020-12
4. Znicz Pruszków122018-16
5. KKS 1925 Kalisz111921-15
6. GKS Jastrzębie121914-12
7. Olimpia Elbląg121818-23
8. Zagłębie II Lubin121820-25
9. Stomil Olszyn121715-13
10. Górnik Polkowice121514-16
11. Garbarnia Kraków111423-22
12. Śląsk II Wrocław121315-20
13. Radunia Stężyca121222-25
14. Siarka Tarnobrzeg121219-26
15. Lech II Poznań111117-19
16. Pogoń Siedlce111014-19
17. Hutnik Kraków121020-29
18. Motor Lublin121012-22

GieKSa z Sandecja i Cracovią

Młodzi Piłkarze Akademii GKS Jastrzębie z rocznika 2012 zajęli trzecie miejsce w mocno obsadzonym turnieju Cutline Cup w Szalowej koło Nowego Sącza. Spośród dwunastu rozegranych spotkań podopieczni trenera Pawła Szpilarewicza wygrali osiem. Warto dodać, że obok drużynowego brązu do naszej ekipy trafiło też wyróżnienie dla najlepszego bramkarza, które otrzymał Jakub Danek.

W pierwszym dniu turnieju w ramach eliminacji GKS Jastrzębie zanotował pięć wygranych, kolejno nad Dunajcem Nowy Sącz (3:0), Sandecją Nowy Sącz (4:0), Progressem Andrychów (2:0), AP Goal Nowy Sącz (4:0) i Tarnovią Tarnów (3:2). Rozpędzonych jastrzębian zatrzymać zdołali jedynie Champions Brzesko (2:2).

Zwycięstwo w grupie kwalifikacyjnej dało naszym piłkarzom awans do zmagań finałowych z udziałem najlepszych drużyn turnieju. Podopieczni Szpilarewicza rozpoczęli od pokonania Unii Oświęcim (4:2) i Aserek Team Gorlice (2:0), po czym ponieśli pierwszą porażkę w imprezie z Cracovią (2:3). W zmaganiach o podium młodzież z Harcerskiej pokonała jeszcze FA Leszno (4:2) oraz musiała uznać wyższość Fabloka Chrzanów (0:1). Na finiszu młoda GieKSa pozwoliła na rewanż Dunajcowi (1:2).

Kadra rocznika 2012: Danek, Gruszka, Dudek, Oślizło, Rzepkowski, Pawliczek, Kroczek, Michałowski, Zdziebło, Kocoń, Suski, Kida.

Źródło: Facebook / Akademia GKS Jastrzębie

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wisła Puławy1:0 (w)05.11 (d)
Górnik Polkowice0:2 (d)12.11 (w)
Hutnik Kraków0:0 (w)25.02 (d)
Motor Lublin2:1 (d)04.03 (w)
Siarka Tarnobrzeg0:0 (w)11.03 (d)
KKS 1925 Kalisz1:1 (d)18.03 (w)
Radunia Stężyca2:4 (w)25.03 (d)
Pogoń Siedlce3:1 (d)01.04 (w)
Kotwica Kołobrzeg0:1 (w)08.04 (d)
Stomil Olsztyn1:1 (d)15.04 (w)
Zagłębie II Lubin3:1 (d)22.04 (w)
Śląsk II Wrocław1:0 (d)29.04 (w)
Polonia Warszawa01.10 (w)06.05 (d)
Znicz Pruszków08.10 (d)13.05 (w)
Garbarnia Kraków15.10 (w)20.05 (d)
Lech II Poznań22.10 (d)27.05 (w)
Olimpia Elbląg29.10 (w)03.06 (d)
1. Kotwica Kołobrzeg112923-9
2. Wisła Puławy122023-15
3. Polonia Warszawa112020-12
4. Znicz Pruszków122018-16
5. KKS 1925 Kalisz111921-15
6. GKS Jastrzębie121914-12
7. Olimpia Elbląg121818-23
8. Zagłębie II Lubin121820-25
9. Stomil Olszyn121715-13
10. Górnik Polkowice121514-16
11. Garbarnia Kraków111423-22
12. Śląsk II Wrocław121315-20
13. Radunia Stężyca121222-25
14. Siarka Tarnobrzeg121219-26
15. Lech II Poznań111117-19
16. Pogoń Siedlce111014-19
17. Hutnik Kraków121020-29
18. Motor Lublin121012-22

GKS Jastrzębie

Informacje o klubie

Rok założenia: 1961 (Górnik Jastrzębie), 2010 (GKS 1962)
Barwy: zielono-czarno-żółte
Adres: Stadion Miejski, ul. Harcerska 14B
Prezes: Adrian Brachaczek
Trener: Grzegorz Kurdziel
Sztab: Damian Mikołowicz (II trener), Dawid Pędziałek (trener przyg. motor.), Mariusz Pawełek (trener bramkarzy), Sebastian Urbanek (fizjoterapeuta), Kamil Błachut (kierownik drużyny)

Kadra

Bramkarze: Grzegorz Drazik, Michał Antkowiak
Obrońcy: Dominik Kulawiak, Mateusz Słodowy, Jewhen Zacharczenko (Ukr), Filip Kozłowski, Dawid Szkudlarek, Dawid Witkowski, Kacper Kawula
Pomocnicy: Dariusz Kamiński, Farid Ali (Ukr), Kamil Jadach, Przemysław Lech, Salvador Pryka, Nataniel Wybraniec, Remigiusz Borkała, Bartosz Boruń, Szymon Gołuch, Dominik Klimkiewicz, Daniel Szymczak, Natan Wysiński, Miłosz Misala, Jakub Kasperoewicz, Krystian Kaczmarczyk
Napastnicy: Daniel Stanclik, Joao Passoni (Bra)

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?