Grodzka nie zna litości…

fot. MZK Jastrzębie

W czwartek, 29 października, około godziny 17.30 policjanci ruchu drogowego zauważyli, jak kierujący samochodem volkswagen, jadąc ulicą Grodzką, jedzie przez skrzyżowanie na wprost i wjeżdża w ulicę Stodoły, nie stosując się do znaku pionowego C-8 – „Nakaz jazdy w prawo lub w lewo”. Kierującym okazał się 43-letni jastrzębianin. W trakcie wykonywanych czynności wyszło na jaw, że niestosowanie się do znaku drogowego to nie jedyne przewinienie mężczyzny. Jakie było zdziwienie stróżów prawa, gdy okazało się, iż kierujący prowadzi pojazd, nie mając do tego wymaganych uprawnień, a 53-letnia kobieta, siedząca na miejscu dla pasażera, ma prawo jazdy. W efekcie mundurowi skierowali wniosek do sądu o ukaranie43-latka. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Zainstalować kamerę. Koszt zwróci się po miesiącu. A swoją drogą dlaczego nie można jechać na wprost skoro można skręcać w lewo.??

    1. Dżordż Lowerboj

      Bo umysł górnika a właściwie jego brak nie ogarnąłby tematu. Taki to potrafi jedynie jeździć z rękami na kierownicy na godzinę 10:10 i jest zapatrzony na grubę.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kancelaria Rachunkowa

Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
ryczałtu ewidencjowanego,
usług kadrowych,
sporządzanie deklaracji,
weryfikacja dokumentów.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny