GSM: Konsultacje trwają

Od początku listopada trwają konsultacje w Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej na temat przyszłorocznych planów remontowych. Propozycje Zarządu zostały wywieszone w gablotach w klatkach schodowych budynków, aby mieszkańcy mogli się z nimi zapoznać oraz przedstawić swoje opinie, a także propozycje. Niestety, z powodu pandemii nie są możliwe spotkania z mieszkańcami, dlatego Zarząd zaproponował składanie opinii i wniosków w sposób zdalny – telefonicznie albo komputerowo, możliwe jest również osobiste dostarczenie wniosków do siedziby Spółdzielni. Do tej pory ilość takich opinii jest jednak dość znikoma.

fot. Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa

„Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z propozycjami remontowymi na przyszły rok i przedstawienia swoich opinii. Czekamy również na ich propozycje. Będą one wpływać na ostateczne decyzje Zarządu, które prace będą wykonane i w jakiej kolejności” – mówi prezes GSM Gerard Weychert.

Zachęca również do wspólnego składania propozycji. Te, które znajdą poparcie większej ilości mieszkańców, będą szczególnie brane pod uwagę. Uwagi do planów remontowych można składać do sekretariatu Spółdzielni telefonicznie na numer 32 471 40 lub mailem na adres sekretariat@gsmjastrzebie.pl. System zdalny jest wygodniejszy, szybciej procedowany, a co najważniejsze – bezpieczny zdrowotnie. Termin składania uwag został przedłużony do 30 listopada tego roku. (materiał sponsorowany)

Przewiń do góry