GSM: Remontowe konsultacje

Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa przystępuje do konsultacji na temat przyszłorocznych planów remontowych. Normalnie odbywałyby się zebrania osiedlowe, na których Zarząd przedstawiłby swoje propozycje i wysłuchał opinii oraz oczekiwań swoich członków. Niestety, sytuacja jest trudna, a wręcz dramatyczna ze względu na pandemię, więc takie zebrania są niemożliwe. Niemniej Zarząd chce przedstawić swoje plany i poddać je konsultacji.

fot. GSM

W tablicach ogłoszeniowych na klatkach blokowych zostaną wywieszone propozycje Zarządu, a mieszkańcy poproszeni o zapoznanie się i przekazanie swoich oczekiwań. Można je przekazywać telefonicznie do sekretariatu Zarządu GSM lub mailem. Termin składania uwag i propozycji mija 15 listopada br. Prezes GSM Gerard Weychert zachęca do korzystania z tego sposobu, ponieważ jest wygodniejszy, szybciej procedowany, a co najważniejsze – bezpieczny zdrowotnie. Zachęca również do wspólnego składania propozycji. Te, które znajdą poparcie większej ilości mieszkańców, będą szczególnie brane pod uwagę.

Mimo pandemii i wielu potrzeb na przyszły rok, zaplanowano te same środki finansowe, co w tym roku. Niestety, nie wszystkie oczekiwania członków będą mogły być spełnione. Spółdzielnia ma szereg ważnych prac, które muszą być wykonane. Są to przede wszystkim konieczne instalacje przeciwpożarowe, remonty i modernizacja instalacji gazowych, pilne remonty dachów, malowanie klatek czy budowa wiat śmietnikowych. Mimo tego, jak zapewnia prezes Weychert, wszystkie uwagi i propozycje mieszkańców będą traktowane z należytą powagą i zachęca do ich składania. (materiał sponsorowany)

Przewiń do góry