Hazard w centrum Jastrzębia

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej uzyskali informację, że na jednej z ulic w centrum Jastrzębia-Zdroju mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Stróże prawa skontrolowali obiekt i szybko potwierdzili swoje przypuszczenia.

Za posiadanie nielegalnych automatów grożą surowe kary pieniężne – 100 tysięcy złotych od jednego automatu

W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli cztery urządzenia. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej, którzy zabezpieczyli nielegalne automaty. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nieuczciwą działalnością. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą trzy lata więzienia i wysoka grzywna.

Warto przypomnieć, że z dniem 1 kwietnia 2017 roku weszły przepisy znowelizowanej ustawy o grach hazardowych. Za posiadanie nielegalnych automatów grożą surowe kary pieniężne – 100 tysięcy złotych od jednego automatu. Takiej karze podlega zarówno urządzający nielegalne gry hazardowe, jak i właściciel lokalu, w którym wspomniany proceder się odbywa. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Hazard w centrum Jastrzębia”

  1. Normalnie stróże prawa Hamerykę odkryli, od lat działają nielegalne salony a oni się teraz obudzili bo ktoś to po prostu zgłosił na gubernię.

  2. Dżordż Lowerboj

    Czyli kapusie, konfidenci i kolaboranci nadal w tej upadającej osadzie górniczej pod wodzą nieudolnej pani burmistrz mają się świetnie.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny