Himalajskie wzmocnienie Fartleka

Piotr Lilla w Himalajach

Znany jastrzębski himalaista Piotr Lilla uzupełnił barwy klubowe o zielone trykoty Klubu Biegacza Fartlek. Wieloletni zasłużony przedstawiciel Klubu Wysokogórskiego, który nie od dziś znany jest także z niezłych występów w biegach ulicznych i… coraz lepszych w przełajowej odmianie biegania, został wczoraj ogłoszony jako nowy zawodnik jednej z najliczniejszych jastrzębskich grup lekkoatletycznych.

– Spieszymy pochwalić się kolejnym sukcesem naszych skautów! Do drużyny Fartleka dołączył dziś Piotr Lilla. Piotr w naszym mieście i świecie sportu znany jest głównie z sukcesów wspinaczkowych. Jest on zdobywcą dwóch siedmiotysięczników i kilku mniejszych choć równie trudnych szczytów. Mało kto jednak wie o biegowym dorobku naszego nowego zawodnika. Warto podkreślić, że jest on zdobywcą 9. miejsca Open w Piekle Czantorii w 2019 (71 km) oraz 10. miejsca w Ultra Chojniku w 2020. Życzymy Piotrowi samych sukcesów ku chwale Prezesa Klubu Biegacza Fartlek – czytamy na profilu KB Fartlek na Facebooku.

Dodajmy, że Piotr Lilla jest jednym z liderów w zawodach Kyndra Virtual Trail, a ponadto niedawno znakomicie spisał się w Zimowym Maratonie Ślężańskim.

Źródło: Faceboook / KB Fartlek

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry