Horror z uśmiechem na mecie

Barbara Piwiszkis i Anna Gnaś (fot. Facebook / Kobiety na 5+)

Siedmioro jastrzębian ukończyło zawody biegowe o nazwie Horror Masakrator w Jaworznie, które odbyły się w ostatni dzień października. Na dystansie 6 km z ponad dwudziestoma przeszkodami naturalnymi i sztucznymi najlepiej z mieszkańców Jastrzębia-Zdroju spisał się Łukasz Pidanty (Madyrun), który w rywalizacji elity mężczyzn wywalczył 14. miejsce z czasem 55 minut i 16 sekund.

Pozostali nasi reprezentanci pobiegli w kategorii open, gdzie na mecie zameldowali się: Anna Gnaś (5. wśród kobiet, czas 1:05:31), Barbara Piwiszkis (6. wśród kobiet, czas 1:05:32), Piotr Stefański (56. wśród mężczyzn, czas 1:10:06), Marcin Kamiński (63. wśród mężczyzn, czas 1:10:06), Dorota Kamińska (12. wśród kobiet, czas 1:13:12) i Sebastian Piwiszkis (122. wśród mężczyzn, czas 1:25:30).

Należy uzupełnić, iż Dorota Kamińska, Marcin Kamiński wraz z rybniczaninem Dawidem Kamińskim stworzyli grupę Grubiorze Lotajom, która w klasyfikacji open drużynowej zajęła siódmą pozycję.

Horror Masakrator w Jaworznie wygrali: Grzegorz Opiał z Wiśniowej z czasem 35:35 (elita) i Paweł Osetek z Pszowa z wynikiem 46:47 (open).

Źródło: timing4u.pl