GKS Jastrzębie

Wisła Puławy1:0 (w)05.11 (d)
Górnik Polkowice0:2 (d)12.11 (w)
Hutnik Kraków0:0 (w)25.02 (d)
Motor Lublin2:1 (d)04.03 (w)
Siarka Tarnobrzeg0:0 (w)11.03 (d)
KKS 1925 Kalisz1:1 (d)18.03 (w)
Radunia Stężyca2:4 (w)25.03 (d)
Pogoń Siedlce3:1 (d)01.04 (w)
Kotwica Kołobrzeg0:1 (w)08.04 (d)
Stomil Olsztyn1:1 (d)15.04 (w)
Zagłębie II Lubin3:1 (d)22.04 (w)
Śląsk II Wrocław1:0 (d)29.04 (w)
Polonia Warszawa01.10 (w)06.05 (d)
Znicz Pruszków08.10 (d)13.05 (w)
Garbarnia Kraków15.10 (w)20.05 (d)
Lech II Poznań22.10 (d)27.05 (w)
Olimpia Elbląg29.10 (w)03.06 (d)
1. Kotwica Kołobrzeg112923-9
2. Wisła Puławy122023-15
3. Polonia Warszawa112020-12
4. Znicz Pruszków122018-16
5. KKS 1925 Kalisz111921-15
6. GKS Jastrzębie121914-12
7. Olimpia Elbląg121818-23
8. Zagłębie II Lubin121820-25
9. Stomil Olszyn121715-13
10. Górnik Polkowice121514-16
11. Garbarnia Kraków111423-22
12. Śląsk II Wrocław121315-20
13. Radunia Stężyca121222-25
14. Siarka Tarnobrzeg121219-26
15. Lech II Poznań111117-19
16. Pogoń Siedlce111014-19
17. Hutnik Kraków121020-29
18. Motor Lublin121012-22

I ten karny w doliczonym czasie…

Fot. gksjastrzebie.com

Piłkarze LKS Krzyżanowice zdołali przerwać serię zwycięstw rezerw GKS Jastrzębie. W sobotnie popołudnie podopieczni Mateusza Galikowskiego zremisowali pod Raciborzem 2:2 (1:2), tracąc drugą z bramek w doliczonym czasie gry z rzutu karnego.

Dodajmy, że po kwadransie gry jastrzębianie prowadzili już 2:0, jednak od 28. minuty zmuszeni byli grać w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Dominika Klimkiewicza.

Aktualnie Młoda GieKSa traci do prowadzącej Unii Racibórz cztery punkty. W kolejnym spotkaniu nasz zespół podejmie Gwiazdę Skrzyszów (7 listopada, godz. 11:00).

30 października 2021, Krzyżanowice, 14:00
LKS Krzyżanowice – GKS II Jastrzębie 2:2 (1:2)
Bramki: Antończak 24, Turkiewicz 90 (karny) – Kasperowicz 12, Misala 14

GKS II Jastrzębie: Maciejowski – Polak (66. Waleczek), Fojcik, Moiczek, Klimkiewicz, Tomera (90. Kamieński), Szymczak, Witkowski, Kasperowicz (46. Filipczyk), Misala (90. Kołodziej) , Kaczmarczyk.

1. LKS 1908 Nędza82232-16
2. Czarni Gorzyce81719-8
3. Forteca Świerklany81716-10
4. LKS Krzyżanowice81625-9
5. LKS Raszczyce81510-14
6. LKS Tworków81514-12
7. Płomień Połomia81216-10
8. Gwiazda Skrzyszów81017-18
9. Górnik Radlin81014-15
10. GKS II Jastrzębie8914-19
11. Granica Ruptawa8813-20
12. Zameczek Czernica8813-21
13. Naprzód Czyżowice8714-15
14. Pierwszy Chwałowice8715-20
15. Jedność Jejkowice8510-19
16. Dąb Gaszowice8212-28

Źródło: gksjastrzebie.com, laczynaspilka.pl

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wisła Puławy1:0 (w)05.11 (d)
Górnik Polkowice0:2 (d)12.11 (w)
Hutnik Kraków0:0 (w)25.02 (d)
Motor Lublin2:1 (d)04.03 (w)
Siarka Tarnobrzeg0:0 (w)11.03 (d)
KKS 1925 Kalisz1:1 (d)18.03 (w)
Radunia Stężyca2:4 (w)25.03 (d)
Pogoń Siedlce3:1 (d)01.04 (w)
Kotwica Kołobrzeg0:1 (w)08.04 (d)
Stomil Olsztyn1:1 (d)15.04 (w)
Zagłębie II Lubin3:1 (d)22.04 (w)
Śląsk II Wrocław1:0 (d)29.04 (w)
Polonia Warszawa01.10 (w)06.05 (d)
Znicz Pruszków08.10 (d)13.05 (w)
Garbarnia Kraków15.10 (w)20.05 (d)
Lech II Poznań22.10 (d)27.05 (w)
Olimpia Elbląg29.10 (w)03.06 (d)
1. Kotwica Kołobrzeg112923-9
2. Wisła Puławy122023-15
3. Polonia Warszawa112020-12
4. Znicz Pruszków122018-16
5. KKS 1925 Kalisz111921-15
6. GKS Jastrzębie121914-12
7. Olimpia Elbląg121818-23
8. Zagłębie II Lubin121820-25
9. Stomil Olszyn121715-13
10. Górnik Polkowice121514-16
11. Garbarnia Kraków111423-22
12. Śląsk II Wrocław121315-20
13. Radunia Stężyca121222-25
14. Siarka Tarnobrzeg121219-26
15. Lech II Poznań111117-19
16. Pogoń Siedlce111014-19
17. Hutnik Kraków121020-29
18. Motor Lublin121012-22

GKS Jastrzębie

Informacje o klubie

Rok założenia: 1961 (Górnik Jastrzębie), 2010 (GKS 1962)
Barwy: zielono-czarno-żółte
Adres: Stadion Miejski, ul. Harcerska 14B
Prezes: Adrian Brachaczek
Trener: Grzegorz Kurdziel
Sztab: Damian Mikołowicz (II trener), Dawid Pędziałek (trener przyg. motor.), Mariusz Pawełek (trener bramkarzy), Sebastian Urbanek (fizjoterapeuta), Kamil Błachut (kierownik drużyny)

Kadra

Bramkarze: Grzegorz Drazik, Michał Antkowiak
Obrońcy: Dominik Kulawiak, Mateusz Słodowy, Jewhen Zacharczenko (Ukr), Filip Kozłowski, Dawid Szkudlarek, Dawid Witkowski, Kacper Kawula
Pomocnicy: Dariusz Kamiński, Farid Ali (Ukr), Kamil Jadach, Przemysław Lech, Salvador Pryka, Nataniel Wybraniec, Remigiusz Borkała, Bartosz Boruń, Szymon Gołuch, Dominik Klimkiewicz, Daniel Szymczak, Natan Wysiński, Miłosz Misala, Jakub Kasperoewicz, Krystian Kaczmarczyk
Napastnicy: Daniel Stanclik, Joao Passoni (Bra)

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?