I znowu do “paki” za grzywnę…

Za nieuiszczoną grzywnę najbliższe 20 dni mężczyzna spędzi w zakładzie karnym

Jastrzębski policjant w czasie wolnym od pracy spacerował w centrum miasta. Będąc na ulicy Turystycznej, zauważył mężczyznę, którego rozpoznał jako osobę poszukiwaną do ustalenia miejsca pobytu. Dyskretnie podszedł do kolegów, którzy właśnie zakończyli interwencję w sklepie. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Podczas czynności nie stawiał oporu. 57-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju. Za nieuiszczoną grzywnę najbliższe 20 dni spędzi w zakładzie karnym.

Z kolei dwa dni wcześniej policjanci zatrzymali kolejne poszukiwane osoby. Przed godziną 15.00 w ręce stróżów prawa wpadł 47-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania, a po północy mundurowi zatrzymali 27-letniego jastrzębianina. Poszukiwani zgodnie z zarządzeniem sądu zostali doprowadzeni do zakładu karnego. Byli poszukiwani z powodu nieuiszczonej grzywny. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. fajne to jest, zamkną kolesia za niepłacenie grzywien tylko po to, żeby go jeszcze żywić a po odsiadce dalej nie zapłaci. Gdzie tu sens i logika. Idzie zima więc wikt i opierunek jest wskazany. Pewnie też bym tak zrobił.

  2. Widać dzielna ta nasza policja, wyłapują i wsadzają do paki na potęgę tych groźnych (bezdomnych, bo o nich mowa w artykule) bandytów i gangsterów rodem z mafii Pruszkowskiej.

  3. BoChater jaszczempski z tego POlicjanta że sam bał się zatrzymać i poszedł po kolegów. A podobno kolego w pracy się nie powinno mieć. Huuuuu

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny