I znowu pechowo… 13 mandatów za maseczki

Mundurowi tylko przez ostatni weekend zostali wezwani do 97 interwencji. W trakcie wykonywanych czynności zatrzymali 1 osobę do wytrzeźwienia. Policjanci ruchu drogowego „obsłużyli” 12 kolizji drogowych, 1 wypadek drogowy, gdzie doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych, oraz 3 interwencje związane z nieprawidłowym parkowaniem. 1 osoba została zatrzymana, a 2 kolejne – objęte dozorem policyjnym w związku z posiadaniem środków zabronionych. Zatrzymano 2 nietrzeźwych kierujących oraz 3 osoby poszukiwane. W wyniku pościgu zatrzymano kierującego, który miał orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Stróże prawa wystawili 13 mandatów oraz 1 wniosek do sądu za niestosowanie się do obowiązujących przepisów w związku z ograniczeniami podczas epidemii. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Teraz te maseczki to dobra sprawa załatwiają dwie pieczenie przy jednym ogniu od wirusa i od smogu. Choć człowiek idąc nie wącha tych smrodów z kominów.

  2. Przez weekend 13 mandatów za brak maseczki hahaha to ciekawe ile w tygodniu by było. Ale pieski wola siedzieć na komendzie w ciepłe. Powtórzyć się muszę
    ” PRZEJEZDZA RADIOWÓZ STOI 8NA 10 BEZ MASKI A ONI NIC!!”

    1. ile razy jadę samochodem i widze jak jedzie policja i ida np. młodzi nie mają masek a policja nie raeaguje. Niech chcą swoich zadów wysadząc z foteli bo ciepło mają a po drugie moze redakcja się zapyta w Policji, jak to jest że ja jako kierowca mam obowiązek przewożąc kogoś nie z jednego gospodarstwa domowego aby miał maseczkę a policja jeździ bez maseczek to czyżby cio panowie razem mieszkali? Przykład a idzie z góry a ryba psuje się od głowy.

    1. łysy załóż sobie tez na ta łysinę maseczkę bo ciepło ucieka ptrzez głowę i mózg się ci zaziębi bedzie większy problem a włosy to już nie powrócą jak wysżły

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny