Ile mandatów za maseczki?

fot. pixabay

„Niezależnie od tego, jaka to maseczka, to bardzo dobra osłona i ochrona przed inhalacją koronawirusa” – mówiła jeszcze w tamtym roku prof. Iwona Paradowska-Stankiewicz. „Maseczki rekomendowane to maseczki chirurgiczne i powyżej” – dodawała krajowa konsultant ds. epidemiologii. Jak podkreślała, najważniejsze to prawidłowe ich noszenie, a więc zakrywanie nosa i ust. Co ważne, dopuszczalne są wszystkie rodzaje maseczek.

My tymczasem, drodzy Czytelnicy, powracamy do naszego „starego, dobrego” zwyczaju i będziemy regularnie co tydzień informować, ile mandatów (ewentualnie wniosków do sądu lub pouczeń) za niestosowanie się do obowiązujących przepisów w związku z ograniczeniami podczas epidemii wystawili jastrzębscy policjanci.

Jak informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju, od 31 stycznia do 6 lutego „maseczkowa” statystyka przedstawia się następująco: 92 mandaty i 10 wniosków do sądu.

Wpisy na temat “Ile mandatów za maseczki?”

 1. Dwoje z profesorów (tych od “wierzenia w naukę”) widząc co się dzieje na zachodzie w normalniejszych państwach udzieliło trochę innych wywiadów niż zwykle.
  W czwartek (3.02.2022) prof. horban powiedział w rozmowie z RMF, że rozważa zalecenie zniesienia kwarantanny po kontakcie z osobą zakażoną. W piątek (4.02.2022) prof. r.flisiak ogłosił w wywiadzie dla PAP, że „utrzymywanie kwarantanny jest zbędne”.
  Powoli bo powoli, ale narracja kowidiozy się sypie. Zaczną się problemy z tymi, którzy przyjęli eliksir (nie wszystkimi, wg kodu dźgańki)…. Milicjanty będą się tłumaczyć: taki miałem rozkaz.
  Do tego planowane wojenki, paszport kowidowy (lub węglowy) wycofanie gotówki czy przygotowywanie “bydła” do czipowania… teorie spisku?
  Może kiedyś. Dziś oficjalne plany klausa schwaba…

  1. Ty jak zwykle nie ogarniasz tematu,tu nie chodzi o to co dzieje się na zachodzie tylko o to kto płaci. Flisiak jak był w zespole doradców to wszystko zamykał,maski ,kwarantanna wszystko obowiązkowe nawet cmentarze zamknął dzień przed WŚ na podstawie danych z USA i WB bo mu za to płacili,teraz jak nie bierze kasy to naraz kwarantanna nie potrzebna? To idiota nie profesor!!!!!

 2. Całe życie się zastanawiałem, jak to było możliwe, że w latach 30tych całe Niemcy dły się omamić grupce WARIATÓW i TOTALITARYSTÓW!? Od dwóch lat nie mam już żadnych wątpliwości! te same mechanizmy, ta sama narracja (korzenni byli nosicielami chorób zakaźnych etc) te same powolne odbieranie wolności i segregacja!!! Ludzie podzieleni, cała masa pożytecznych ID….ów odgrywających swoje role, a grupka możnych świata siedzi na swoich usypanych wyspach i jachtach wielkości statków i pieje z głupoty ludzi!!

 3. Czyli w Polsce nadal burdel nie prawo.najwazniejsza konstytucja jest tak mnie uczyli od małego niestety widac że prezydent premier to poprostu nie są godni tych stanowisk bo widzą co się dzieje masakra

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?