Ilu mamy zakażonych?

Ilu mamy zakażonych? W minionym tygodniu w Jastrzębiu-Zdroju zachorowały dwie osoby. Oznacza to, że w mieście odnotowano łącznie 8161 przypadków zakażenia koronawirusem. Średnia zachorowań na 10 tysięcy mieszkańców wynosi 0,03. W minionym tygodniu na COVID-19 nie zmarł u nas ani jeden pacjent. Od początku pandemii w Jastrzębiu-Zdroju z powodu koronawirusa śmierć poniosły 182 osoby. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Zaczyna się straszenie i nagonka…….ale nikt nie patrzy na fakty. Przez prawie dwa lata zachorowało 8161 osób na 80 tyś miasto !!!!!! A zamarło 182, a to jeszcze nie do końca prawda czy na covid. Na biegunkę więcej osób zachorowało przez dwa lata, a na raka zmarło kilkakrotnie więcej !!!!!!!!!.
    Ale covid musi być, a najwięcej boją się zaszczepieni……a niby zaszczepili się żeby normalnie żyć. Jak widzę taką normalność to dziękuję, nie szczepię się i tak teraz żyję w większym luzie niż ludzie po 2-3 dawkach szczepionki.

  2. Jakie to przykre, żeby „jakoś to wyglądało”, podajemy wyższe liczby od początku „pandemii” osób zakażonych (nie chorych). Oczywiście dalej nie ma znaczenia fakt, że te testy są guano warte…

  3. Tak, a bazując na danych z wczoraj, na całym świecie strasznego wirusa wykryto u 2,8 % populacji. Bez kłamliwych mediów nie dało by się tego zauważyć. Ja nie oglądam ścieków i pandemii dalej nie widzę. Wiem zaraz atak ekspertów telewizyjnych nastąpi. Ja myślę, wy wykonujecie polecenia.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry