1. Po co ich oceniać? Od dłuższego czasu brakuje chętnych do tej formacji mimo wolnych wakatów. Niska płaca i nudna praca spowoduje, że ta jednostka umrze śmiercią naturalną. Podejrzewam, że pracownicy straży sami przychodząc do pracy myślą, aby przetrwać kolejny dzien i jak najszybciej być w domciu nikomu się nie narażać i omijając wielkim łukiem wszelkie interwencję, gdzie mogą w większości przypadków być filmowani i posądzeni onorzekroczwnie uprawnień, których za wiele nie mają

  2. Kilka razy zdarzyło mi się zadzwonić po straż miejską i zawsze byli niedługo po telefonie na miejscu. Zdarzają się przypadki że siedzą gdzieś “w ukryciu”. Jaka płaca taka praca niestety. Ogólnie mogli by przeprowadzać więcej kontroli palenisk w domach w okresach grzewczych.

  3. Niepotrzebne etaty i zmarnowane pieniądze podatników. Często widzimy ich siedzących w samochodzie na smartfonach z hamburgem na zacisznych parkingach. Wychodzą tylko się wysikać między krzaki i spowrotem do auta. I jeszcze na zapalonym silniku bo ciepło musi być. Szkoda gadać a jak się zadzwoni to nie mają wolnego patrolu, wszyscy na interwencji.

  4. Nie reagują na łamanie prawa, nieporządek, który sami widzą podczas patrolu. Nawet nie odnotowują tego, nie zgłaszają przełożonemu. Czekają, aż ktoś zgłosi. Chyba nie powinni udawać ślepych?
    Ale na zgłoszenia reagują prawidłowo.

  5. Nie miałem z nimi do czynienia(i dobrze), ale zdarzyło mi się kilka razy telefonować w sprawie imprez na klatce schodowej. Kilka minut i byli na miejscu. Nie wiem jak się to kończyło dla imprezowiczów, ale fakt jest faktem, że po interwencji nastawał spokój.

  6. Kiedyś narzekałem. W sumie to piwinni być strażą um. I tyle. A gratuluję im tego, że nie wypisują zamordystycznych i bezprawnych (pomimo załganej ustawy covidowej “bezkarność+”) mandatów ludziom chcącym cieszyć się świeżym powietrzem.

    1. Nie wypisują bo to lenie są,wolą podrzemać na północnej,a druga sprawa to kasa z tych mandatów nie idzie do miejskiej kasy tylko do budżetu to po co się wysilać

  7. Bardzo źle kiedyś to jeszcze było widać piesze patrole teraz to się tylko wożą albo gdzieś na uboczu stoją i nic nie robią a jeżeli coś zgłosisz to z wielką łaską przyjadą i się wydaje im że przyjechali na interwencję za karę

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny