1. Bardzo dobrze. Duże wyniki dzienne zarażonych są znacznie zaniżone. Jak ktoś się nie dusi, to nie zgłosi, że ma covid. Nie chce utrudnień w swoim życiu i najbliższych. Mnóstwo ludzi zakażonych chodzi po ulicach, sklepach , mieszkańców rozumnych w Jastrzębiu jest około 2 procent. Reszta …..

 2. W Anglii mało chodza w maseczkach tam rzad tak nie reaguje jak unas, a przeciez liczba przypadkow wieksza niz unas, my nosimy bo zaraz by nam pukli kary

 3. Bawełniane maseczki przed niczym nas nie uchronią…no może przed pyłem. Dlatego moim zdaniem, rząd powinien wprowadzić nakaz noszenia wojskowych masek przeciwgazowych, każdy byłby chroniony i wszyscy wyglądalibyśmy tak samo. Stary młody, w makijażu czy bez. Byłoby fajnie a przede wszystkim bezpiecznie.

 4. Nie należy słuchać ludzi z tytułami opłacanych przez big pharmę. Polecam wysłuchać wyniki prawdziwych badań:
  Dr Błochowiak: Wiemy na pewno, że maski nie ograniczają transmisji koronawirusa.
  A poza tym namy świetne info z Texasu. Tamtejszy gubernator znosi wszystkie te bzdurne obostrzenia! Nareszcie ktoś wyłamuje się z tej psychozy. Oby go tyrania demokratorów nie zniszczyła…

  1. To sem ja ciebie wypuścili z Rybnika już bo nie idzie czytać twoich bredni. A ten gubernator zaraz się obudzi z ręka w nocniku i będzie miał na sumieniu umieranie wielu ludzi zarażonych. Ciebie to juz nic nie ochroni durniu gdybyś miał kogoś z rodziny co cierpiał kiedy odchodził dusząc się z tego świata lub teraz ma uszkodzone płuca i ma problemy z oddychaniem to być pajacu tak nie pisał

 5. Chciałbym wiedzieć (po sezonie wiosennym sprawdzę w internecie) ile lekarze na przełomie jesieni 2020 i wiosny 2021 stwierdzili przypadków grypy, a pamiętajmy, że do tej pory, przez wszystkie lata nie były robione testy na grypę, tylko lekarz na podstawie objawów diagnozował grypę. Bo nie słyszałem, by spośród moich znajomych co zachorowali mieli stwierdzoną grypę, zawsze covid19.

  1. Baranie jastrzebski widziałeś grypę przez cały rok?!!! Trzeba być na prawdę ograniczonym nieukiem, aby tego nie wiedzieć, ze grypa nie jest w ciepłych krajach i ie trwa cały rok!!!!! Ale co taki janusz jastrzebski wie tyle tylko ile ma na koncie. Tobie to niech zrobią test na głowe bo widać że coś nie tak z nią.

 6. Powinni zaostrzyć jeszcze bardziej, tzn. powinien być obowiązek noszenia potrójnych masek medycznych lub podowójnych masek FFP2. W najbliższym czasie rząd powinien również wprowadzić jakieś kaptury ochronne lub chełmy wzmacniające chorobę, bo tylko to nas może uchronić przed pandemią. Dobre też byłyby jednolite skafandry ochronne, takie jak noszą służby medyczne uzupełnione o gumofilce.

  1. Ty Zośka zakup se co na bezsenność bo widać że już bredzisz z braku snu,. Lub licz barany ale jedna baranice odlicz

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny