Jakiś “człowiek” uczynił z psa tarczę strzelecką!

fot. Stowarzyszenie “Psyjaciele”

Małego i zapewne wystraszonego kundelka na poboczu drogi znalazła przypadkiem lekarz weterynarii. Przekonana, że został potrącony przez samochód, zostawiła go pod opieką pobliskiej przychodni weterynaryjnej. Dopiero na miejscu wyszła na jaw okrutna prawda. Jakiś „człowiek” uczynił z psa żywą tarczę strzelecką! Po wykonaniu zdjęcia rentgenowskiego, zidentyfikowano pięć postrzałów, z czego dwa kwalifikują się do usunięcia.

„Postrzelony pies z Gołkowic!!! Szukamy opiekuna oraz świadków, którzy wiedzą, kto strzela do zwierząt w Gołkowicach i okolicy. Małego psiaka nazwałyśmy Mono. Na tę chwilę jest pod opieką Przychodni Weterynaryjnej Intervet w Gołkowicach” – czytamy na profilu facebookowym Stowarzyszenia „Psyjacie” w Jastrzębiu-Zdroju.

Aktualnie wolontariusze szukają domu dla małego psiaka… Psiaka, który doświadczył tyle złego od ludzi…

  1. do figo fago-nie jest b .zwyrodniały “.Ludzie” znęcajacy si,e nad Naszymi czworonożnymi przyjaciółmi to ścierwa! Ta menda zasłuzyła na wszystko co najgorsze.Ktos kto krzywdzi “bezbronne dzieci,bezbronne zwierzęta dla zabawy jest śmieciem do utylizacji,kropka!

    1. Trzeba zadać sobie pytanie, czy to są jeszcze ludzie. Bo nie można porównać nawet do zwierząt, bo obraziło by się zwierzęta. Zwierzę by tak nie zrobiło. Wyzuci z wyższych uczuć takie osoby, to trzeba być na prawdę podłym do szpiku kości. Niech go tez kara spotka za to a jak złapią to do ciupy z nim.

  2. Bestie w ludzkiej skórze bydlęctwo strzelił bym takiemu w te miejsca gdzie strzelano do tego pieska. Gatunek ludzi to jest okropny tylko człowiek potrafi być tak okrutny!

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny