Jastrzębianie w Biegu Pawłowickim

Maciej Trawnicki i Małgorzata Trawnicka w Biegu Pawłowckim

W niedzielę w Pawłowicach odbyła się kolejna edycja Biegu Pawłowickiego na dystansie 5 km. W rywalizacji biegowej zwyciężył Józef Koźmiński z Bielska-Białej z czasem 17 minut i 13 sekund, natomiast najlepiej z licznego grona naszych reprezentantów spisał się Adam Antończyk, który z wynikiem 20:28 zajął 20.pozycję.

Tuż za nim na mecie pojawili się kolejni jastrzębianie i reprezentanci jastrzębskich teamów: Maciej Trawnicki (25. miejsce, czas 20:48), Ireneusz Zieliński (26., 20:48), Paweł Łysek (28., 20:53), Mateusz Janecki (30., 21:04), Rafał Malik (42., 22:25) i Mariusz Bokłak (49., 22:56), który zamknął stawkę naszych zawodników z wynikiem poniżej 23 minut. Wśród jastrzębianek najlepiej pobiegła natomiast Roksana Sobina (KB Fartlek), która z rezultatem 24 minut zajęła 7. lokatę w zmaganiach kobiet.

Dodajmy, że obok zmagań biegowych w ramach imprezy rozegrano zawody nordic walking, gdzie na dystansie 3,7 km najlepiej z jastrzębian spisali się Andrzej Karplewicz (brązowy medal, czas 22:31) i Tomasz Maron (4. miejsce, 22:50).