Jastrzębianka w Emirates Airline!

Młoda jastrzębianka, Nicola, została zatrudniona w najbardziej ekskluzywnych liniach lotniczych Emirates Airline z siedzibą w Dubaju. 23-latka pokonała w Krakowie 90 kandydatek, aby spełnić swoje marzenie.

„Nie jest to praca łatwa, wymaga dużo zaangażowania, odporności na stres czy radzeniem sobie ze zmianą stref czasowych. Wynagradza to jednak kontakt z ludźmi z różnych środowisk, poznawanie nowych kultur i podróżowanie do miejsc na sześciu kontynentach” – mówi Nicola.

Nicola Rytel już w gimnazjum wiedziała, że będzie pracować jako członek załogi pokładowej i skierowała wszystkie swoje siły, aby osiągnąć ambitny cel. Ukończyła WSB Gdańsk, kierunek – Obsługa Portów Lotniczych oraz kurs szybowcowy w Rybniku, pracowała także jako młody ratownik wodny w Jastrzębiu-Zdroju. Biegle zna język angielski w mowie i piśmie, podstawy języka koreańskiego i czeskiego.

Początkowo, aby zdobyć doświadczenie, rozpoczęła pracę w liniach lotniczych Rayaner i ukończyła kurs stewardess w Warszawie. Ostatnie dwa lata pracowała właśnie w tych liniach. Rok mieszkała w Kownie na Litwie i rok w czeskiej Pradze.

Doświadczenie, wielka pasja do lotnictwa i chęć pracy na takim stanowisku zaowocowało, że dołączyła do międzynarodowej załogi. Obecnie mieszka w Dubaju i zwiedza cały świat.

Chcesz skomentować ten tekst? Publikowane będą tylko komentarze bezpośrednio odnoszące się do tej treści

  1. „Pokonała w Krakowie 90 kandydatek… ”
    Chciałbym zaznaczyć, że praca personelu pokładowego dotyczy także męskiej części.
    Poza tym sprawdźcie jak nazywa się Irlandzki przewoźnik bo na pewno nie Rayaner. Gratulacje Nicola. Do zobaczenia na pokładzie 🙂

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry