Jastrzębianka z nożem w torebce

fot. pixabay

Wodzisławska policja została powiadomiona o ujęciu sprawczyni kradzieży obuwia w galerii handlowej. Kobieta zachowywała się nerwowo, ponieważ, jak się okazało, miała przy sobie zabronione substancje, które przechowywała w pudełku po cukierkach. W komendzie, podczas przeszukania, policjanci dodatkowo ujawnili w jej torebce cztery woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Znaleźli również nóż oraz magnes służący do ściągania klipsów zabezpieczających artykuły sklepowe. Wszystkie te przedmioty były ukryte pod materiałową wewnętrzną podszewką i zostały zabezpieczone. Zatrzymana miała też klucz do pokoju hotelowego…

W hotelu w Mszanie przebywał znajomy kobiety, który także posiadał substancje zabronione – białą „zbrylowaną” substancję. Ponadto w pokoju hotelowym policjanci ujawnili rzeczy pochodzące z przestępstwa: buty sportowe i kurtkę. Mężczyzna został zatrzymany. Jak ustalili stróże prawa, to kobieta dopuściła się kradzieży.

26-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju odpowie teraz za kradzieże w jednym ze sklepów galerii handlowej na terenie Wodzisławia Śląskiego. Grozi jej do 5 lat więzienia. Natomiast za posiadanie dopalaczy – wysoka grzywna. Kobieta usłyszała już zarzuty, przyznała się do zarzucanych jej czynów. Teraz jej los jest w rękach sądu.

Znajomy kobiety, 48-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, odpowie za posiadanie substancji zabronionych, jeśli opinia biegłego potwierdzi, że zabezpieczona substancja należy do grupy nowych substancji psychoaktywnych, czyli dopalaczy. Jemu także grozi wysoka grzywna. (źródło: KPP Wodzisław Śląski)

Wpisy na temat “Jastrzębianka z nożem w torebce”

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis