Jastrzębie uskrzydla biegaczy i kolarzy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich biegaczy i kolarzy do udziału w akcji “Jastrzębie Uskrzydla”, w ramach której można nie tylko “nadrobić” kilometry z imprez odwołanych z powodu koronawirusa, ale także wspomóc Dawida Miernika w jego walce z ciężką chorobą. Dwa złote z każdego wpisowego trafią na jego leczenie.

Ogólnie rzecz ujmując, w ramach akcji “Jastrzębie Uskrzydla” chodzi o podjęcie wyzwania biegowego lub rowerowego i… wykazanie się prawdziwie żelazną wolą w pół-wirtualnych zmaganiach z własnymi słabościami. Rywalizację można rozpocząć najpóźniej 1 listopada. Koniec akcji został wyznaczony na dzień 30 listopada.

– Dzięki temu wyzwaniu poczujesz mobilizację do systematycznego treningu, czy zwyczajnie aktywności ruchowej. Biegacze będą mogli sprawdzić się na tle innych na dowolnym z klasycznych, ulicznych dystansów ale nie tylko, a rowerzystów zapraszamy do rywalizacji kilometrowej. Biegacze biegają, a rowerzyści “kręcą” kilometry dla Dawida – informuje MOSiR.

Wyzwanie polega na:
dla biegaczy: na podjęciu rywalizacji na dowolnej ilości klasycznych dystansów ulicznych w dowolnym miejscu świata (5 km, 10 km, półmaraton, maraton) lub na pętli krosowej w Lesie Kyndra (5 km, 10 km).
dla rowerzystów: na przejechaniu jak największej ilości km na dowolnej trasie.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem panelu b4sportonline [zobacz >>>]. Opłata za udział wynosi 30 zł, a w jej ramach po zakończeniu wyzwania uczestnik rywalizacji otrzymuje m.in. pamiątkowy medal, którego projekt znajduje się powyżej.

Więcej informacji [mosir.jastrzebie.pl] >>>

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny