Jastrzębski Węgiel

Siatkarska PlusLiga

Play-off - 1/4 finału
21.03Warta Zawiercie (d)3:0
27.03Warta Zawiercie (w)3:1
Play-off - 1/2 finału
03.04Verva Warszawa (d)3:2
07.04Verva Warszawa (w)3:1
Finał
14.04ZAKSA / Skra-:-
18.04ZAKSA / Skra-:-
Faza zasadnicza
13.09Warta Zawiercie (w)3:2
19.09Asseco Resovia (d)3:0
27.09MKS Będzin (w)3:1
30.09ZAKSA Kędzierzyn (w)1:3
24.10Trefl Gdańsk (d)3:0
01.11Trefl Gdańsk (w)3:1
04.11Ślepsk Suwałki (w)3:1
07.11Czarni Radom (d)3:1
15.11Cuprum Lubin (d)3:0
13.12ZAKSA Kędzierzyn (w)1:3
16.12MKS Będzin (d)3:1
20.12Verva Warszawa (w)3:2
23.12Skra Bełchatów (d)3:2
30.12Asseco Resovia (w)3:0
06.01GKS Katowice (d)3:0
09.01Stal Nysa (w)1:3
12.01Verva Warszawa (d)2:3
16.01Skra Bełchatów (w)3:0
20.01AZS Olsztyn (w)1:3
23.01AZS Olsztyn (w)3:2
30.01GKS Katowice (w)3:2
02.02Stal Nysa (d)3:0
05.02Ślepsk Suwałki (d)3:0
24.02Warta Zawiercie (d)1:3
21.02Czarni Radom (w)3:0
05.03Cuprum Lubin (w)3:0
1. ZAKSA Kędzierzyn267023-3
2. Jastrzębski Węgiel265620-6
3. Trefl Gdańsk265017-9
4. Skra Bełchatów264815-11
5. Asseco Resovia264617-9
6. Verva Warszawa264516-10
7. Warta Zawiercie264315-11
8. Ślepsk Suwałki263612-14
9. AZS Olsztyn263411-15
10. GKS Katowice263311-15
11. Cuprum Lubin263010-16
12. Czarni Radom26248-18
13. Stal Nysa26245-21
14. MKS Będzin2672-24

Jastrzębski szuka Talentów

Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla informuje, że trwa nabór dla kandydatów na siatkarskie gwiazdy (i nie tylko) urodzonych w latach 2003-2010. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące akcji można uzyskać pod numerem telefonu 505 080 830.

Nabór dotyczy chłopców, którzy chcą dołączyć do Akademii Talentów na sezon 2021/2022. Akcja obejmuje nabór pełny do klas VI i VII szkoły podstawowej oraz I klasy liceum ogólnokształcącego, a także nabór uzupełniający do klasy VIII szkoły podstawowej oraz II i III klasy liceum. Testy sprawnościowe będą przeprowadzane 29 maja i 12 czerwca.

Przypomnijmy, że Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla to nie tylko drużyny siatkarskie, które w poprzednim sezonie zdobyły pięć na sześć możliwych mistrzostw (Polski i Śląska), ale też Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego Jastrzębskiego Węgla, którego siedziba tymczasowo znajduje się przy ul. Kusocińskiego 47. Docelowo (czyli po zakończeniu prac budowlanych i remontowych) placówka oświatowa będzie umiejscowiona w kompleksie obiektów sportowych wokół dawnej “Kurnik Areny” przy ul. Reja, gdzie już teraz istnieje hala z dwoma boiskami (likwidacja trybun pozwoliła na poszerzenie powierzchni do gry) oraz bursa na sześćdziesiąt osób.

– Zapraszam serdecznie do przybycia do Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, do stania się jej członkiem. Myślę, że warto. Można się w niej rozwijać, spełniać swoje marzenia, stawać się lepszym sportowcem, poznać wiele ciekawych osób, współpracować z fantastycznymi trenerami, w gronie świetnych ludzi w klubie. Jest to wielki projekt, w który zaangażowanych jest bardzo dużo osób i dzięki temu projektowi można osiągnąć wspaniałe rzeczy, czego jestem przykładem – powiedział cytowany przez oficjalną stronę klubu libero Jakub Popiwczak, który trafił do Jastrzębskiego Węgla właśnie z Akademii Talentów.

Więcej informacji [akademiatalentowjw.pl] >>

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Siatkarska PlusLiga

Play-off - 1/4 finału
21.03Warta Zawiercie (d)3:0
27.03Warta Zawiercie (w)3:1
Play-off - 1/2 finału
03.04Verva Warszawa (d)3:2
07.04Verva Warszawa (w)3:1
Finał
14.04ZAKSA / Skra-:-
18.04ZAKSA / Skra-:-
Faza zasadnicza
13.09Warta Zawiercie (w)3:2
19.09Asseco Resovia (d)3:0
27.09MKS Będzin (w)3:1
30.09ZAKSA Kędzierzyn (w)1:3
24.10Trefl Gdańsk (d)3:0
01.11Trefl Gdańsk (w)3:1
04.11Ślepsk Suwałki (w)3:1
07.11Czarni Radom (d)3:1
15.11Cuprum Lubin (d)3:0
13.12ZAKSA Kędzierzyn (w)1:3
16.12MKS Będzin (d)3:1
20.12Verva Warszawa (w)3:2
23.12Skra Bełchatów (d)3:2
30.12Asseco Resovia (w)3:0
06.01GKS Katowice (d)3:0
09.01Stal Nysa (w)1:3
12.01Verva Warszawa (d)2:3
16.01Skra Bełchatów (w)3:0
20.01AZS Olsztyn (w)1:3
23.01AZS Olsztyn (w)3:2
30.01GKS Katowice (w)3:2
02.02Stal Nysa (d)3:0
05.02Ślepsk Suwałki (d)3:0
24.02Warta Zawiercie (d)1:3
21.02Czarni Radom (w)3:0
05.03Cuprum Lubin (w)3:0
1. ZAKSA Kędzierzyn267023-3
2. Jastrzębski Węgiel265620-6
3. Trefl Gdańsk265017-9
4. Skra Bełchatów264815-11
5. Asseco Resovia264617-9
6. Verva Warszawa264516-10
7. Warta Zawiercie264315-11
8. Ślepsk Suwałki263612-14
9. AZS Olsztyn263411-15
10. GKS Katowice263311-15
11. Cuprum Lubin263010-16
12. Czarni Radom26248-18
13. Stal Nysa26245-21
14. MKS Będzin2672-24

JW: Nowe wiadomości

Pozostałe informacje

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny