Jastrzębski wrócił do „Kurnika”

Fot. A. Modliński (galeria zdjęć >>)

W związku z rozgrywanymi w Hali Widowiskowo-Sportowej spotkaniami piłki ręcznej z udziałem reprezentacji Polski, Rosji i Algierii szykujący się do środowego meczu z Asseco Resovią siatkarze Jastrzębskiego Węgla musieli przenieść się na moment do… swojego dawnego domu na Szerokiej.

Jak informuje nasz klub, w rezultacie zaistniałej sytuacji ekipa trenera Luke’a Reynoldsa ma za sobą treningi w Hali Sportowej przy ul. Reja, która niedawno przeszła gruntowny remont. Przypomnijmy, że popularny „Kurnik” został pozbawiony historycznych trybun (w efekcie nazywanie go tymże „Kurnikiem” jest już tylko i wyłącznie opisem archiwalnym), ale za to zyskał dodatkową powierzchnię na drugie boisko treningowe.

Jak dostrzegamy na załączonych przez klub zdjęciach, nasi siatkarze znakomicie czuli się tam, gdzie w 2004 roku podopieczni Igora Prielożnego wykuwali formę przez zdobyciem mistrzostwa Polski. Oby był to dobry omen przed pozostałą częścią bieżącego, szalonego sezonu.

Ostatni w 2020 roku mecz ligowy Jastrzębski Węgiel rozegra w środę o godz. 20:30 w Rzeszowie.

Źródło: Facebook / Klub JW

TerminarzI r.II r.
Warta
Resovia
Będzin
ZAKSA
Verva
Skra
Nysa
Trefl
Olsztyn
Katowice
Ślepsk
Czarni
Cuprum
3:2 (w)
3:0 (d)
3:1 (w)
1:3 (w)
2:3 (d)
3:0 (w)
3:0 (d)
3:0 (d)
1:3 (w)
3:0 (d)
3:1 (w)
3:1 (d)
3:0 (d)
1:3 (d)
3:0 (w)
3:1 (d)
1:3 (d)
3:2 (w)
3:2 (d)
1:3 (w)
3:1 (w)
3:2 (d)
3:2 (w)
3:0 (d)
3:0 (w)
05.03 (w)
Liga Mistrzów
Eliminacje
Stroitiel Mińsk
Dyn. Apeldoorn
Fino Kaposvar
Arcada Gałacz
Faza grupowa
Zenit Kazań
ACH Lublana
Berlin RV


3:0 (d)
3:0 (d)
3:0 (w)
3:0 (w)

0:3 (w)
0:3 (w)
0:3 (w)0:3 (w)
0:3 (w)
0:3 (w)

Wpisy na temat “Jastrzębski wrócił do „Kurnika””

  1. Przecież hala widowiskowo-sportowa nie jest własnością klubu siatkarskiego, tylko miasta. Taka piękna i duża hala powinna być wykorzystana nie tylko na mecze siatkówki, ale na koncerty, wystawy giełdy, targi i imprezy kulturalne. Nie wiem po co na tak dużej hali odbywają się treningi JW? Treningi można przeprowadzać na starej hali w Szerokiej, a tu w tym czasie niech odbywają się imprezy.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry