„Kierowca nagle zahamował…”

„Jechałem rano komunikacją miejską do pracy” – tak zaczyna się mail wysłany na adres naszej redakcji.

„Zabrałem ze sobą torbę na ramieniu, w której znajdowało się jedzenie, między innymi zupa fasolowa w szklanym słoiku. Przed przystankiem, gdzie miałem wysiąść, kierowca nagle zahamował. Uderzyłem torbą w metalowy uchwyt znajdujący się w autobusie. Po chwili usłyszałem brzęk szkła, ale zignorowałem ten dźwięk. W końcu wysiadłem niepocieszony” – czytamy w liście.

„Oddalając się od przystanku poczułem, jak coś gęstego cieknie mi po nogawce spodni… Dziwne uczucie… Zatrzymałem się i zajrzałem do torby. Okazało się, że słoik pękł, a zupa zalała całą torbę! Wkurzyłem się okropnie! Dobrze, że w pracy mam taką możliwość, aby wszystko przeprać. I tak zrobiłem!” – zapewnia autor maila.

„Ręce opadają na jazdę niektórych kierowców. Może dać ogłoszenie na przystankach MZK: 'Jazda autobusem zagraża życiu i zdrowiu oraz trzymaj swoje bagaże tak, aby nie zostały uszkodzone’?” – pyta na koniec nasz Czytelnik.

  1. No naprawdę ludzie to maja problemy.Chociaż by się człowiek nie ośmieszał tą wiadomością że słoik się stłukł.Mógł sobie w termosie wozić ale tak myślę że nadal w słoikach będzie woził zupy czy coś tam innego. A co by było jakby jajka miał w tej torbie? . W aucie też się zdarza nagłe lub ostre hamowanie

  2. Dżordż, którego boja jesteś lower? Chyba nie bardzo ci „wychodzi” bo wpisujesz takie pierdoły antyjaszczempski bucu, że aż przykro czytać.

  3. co za chory naród

    Dobrze że sobie jajek nie potłukł, co za osioł, mógł jeszcze okno z domu wieźć tym autobusem, też by miał pretensje do kierowcy że garbaty ma proste dzieci?

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry