Jechał BMW. Nigdy nie miał prawa jazdy!

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poniedziałek, 1 lutego, około godziny 14.30 na ulicy Wyzwolenia patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli samochód BMW, prowadzony przez 23-latka. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że kierujący nigdy nie miał prawa jazdy, a ponadto ma aktywne… trzy zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. W momencie jazdy na miejscu pasażera znajdowała się 22-latka, która mogła kierować, ponieważ ma prawo jazdy i to ona zabezpieczyła pojazd. O losie kierującego zdecyduje teraz sąd. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

    1. @Sol, jesteś w błędzie. Gdyby olał sędziego to od razu wylądowałby na dołku. Znajomy będąc wczorajszy(urodziny) poszedł świadkować w sądzie. Pani sędzia wyczuła charakterystyczny aromat i zadzwoniła na gliniankę. Przyjechał patrol i urządzenie pokazało 0,35 promila. Efekt? Za obrazę sądu prosto z sali rozpraw pojechał na 7-dniowy urlop do Raciborza.
      A w “żupie” to on ma ale wszelkie zasady przyzwoitości, bo o prawnych nie ma co wspominać.

  1. Właśnie dlatego śmieszy mnie informacja “grozi mu do…”. Jestem w stanie zrozumieć wyrozumiałość wymiaru sprawiedliwości za pierwszym razem. No… w wyjątkowych sytuacjach(z naciskiem na słowo wyjątkowych) nawet drugi raz może się przytrafić. Ale trzeci raz za to samo??? Nie skutkuje kara wolnościowa to do pierdla z nim na parę lat. Już za drugim razem powinien dostać taką karę, że po nocach by mu się śniła. Nie wiem dlaczego nie można się doprosić redakcji JasNet aby śledziła swoje doniesienia i jaki jest finał m. in. takich newsów. Może(?) sędziowie pod naciskiem opinii publicznej zaczęliby zwracać bardziej uwagę na to jakie wyroki ferują.

  2. Dżordż Lowerboj

    Skoro jednak mimo wszystko ten mlody czowiek auto prowadzil, to żaden z obowiązujących go zakazów prowadzenia samochodów wcale nie był aktywny.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Kancelaria Rachunkowa

Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
ryczałtu ewidencjowanego,
usług kadrowych,
sporządzanie deklaracji,
weryfikacja dokumentów.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny