Jest impreza, są… policjanci

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W środę, 30 grudnia, około godziny 22.30 dyżurny odebrał zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej na osiedlu Arki Bożka. Natychmiast we wskazane miejsce skierował patrol. Interweniujący policjanci, będąc jeszcze przed budynkiem, usłyszeli krzyki, śmiech oraz głośną muzykę dochodząca z jednego z mieszkań. W lokalu, z którego dobiegały odgłosy, stróże prawa zastali 47-letniego mężczyznę. Jastrzębianin oświadczył, że nie interesuje go, iż przeszkadza sąsiadom. Zorganizował imprezę i chce się bawić!

Mundurowi w związku z aroganckim zachowaniem, nałożyli na mężczyznę mandat w wysokości 500 złotych za zakłócanie spoczynku nocnego. Mężczyzna odmówił jego przyjęcia, w związku z czym został poinformowany, że o zaistniałej sytuacji powiadomią sąd. Ostatecznie jastrzębianin zobowiązał się do ściszenia muzyki.

Przeciwko 47-latkowi zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju. Za zakłócanie spoczynku nocnego grozi wysoka grzywna. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. “Jest impreza, są… policjanci” i powinny być jeszcze panie lekkich obyczajów wtedy bawiła by się cała jaszczempska śmietanka.

    1. co ty bredziesz ty nawet byś nie zrobił prawka na tiry jak ten kierowca bo za głupi jesteś aby takim autem powozić ty jak coś wiecej skończyłeś to i tak głupek jesteś i taki zostaniesz jak tak piszesz.pozdrawiam wszystkich przewozników

    2. dokładnie brudasy ,śmierdziela tygodniami sie to nie wymyje do porządku ,,chamstwo w 90%. macie przykład programu na ten i obeznanego snajpera. tam widać poziom kultury i inteligencji

  2. Dowalić mu 1000 za pyskowanie! Dziś jak mi będa sąsiedzi głośni po 24 to wzywam policje nie obchodzi mnie że jest Sylwester ja potrzebuję się wyspać bo jadę w trase tirem.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny