Jest! Spadek liczby zakażonych!

fot. pixabay

Ilu zakażonych koronawirusem? W minionym tygodniu w Jastrzębiu-Zdroju zachorowało kolejnych 841 osób (w stosunku do 1204 tydzień temu – przyp. aut.). Oznacza to, że w naszym mieście odnotowano łącznie 14 618 przypadków zakażenia koronawirusem. Średnia zachorowań na 10 tysięcy mieszkańców wynosi 13,59. W ostatnim tygodniu na COVID-19 zmarło 2 pacjentów. Od początku pandemii w Jastrzębiu-Zdroju z powodu koronawirusa śmierć poniosły 274 osoby. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Do SOL ,proponuję jeszcze jedną analizę bo mnie nikt do niczego nie zmusza.Wszystko co robię to moja wola.Naukowcow oczywiście słucham.

    1. Całe życie się zastanawiałem, jak to było możliwe, że w latach 30tych całe Niemcy dały się omamić grupce WARIATÓW i TOTALITARYSTÓW!? Od dwóch lat nie mam już żadnych wątpliwości! te same mechanizmy, ta sama narracja (korzenni byli nosicielami chorób zakaźnych etc) te same powolne odbieranie wolności i segregacja!!! Ludzie podzieleni, cała masa pożytecznych ID….ów odgrywających swoje role, a grupka możnych świata siedzi na swoich usypanych wyspach i jachtach wielkości statków i pieje z głupoty ludzi!!

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?