„Jesteście dla nas cichymi bohaterami”

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Takie podziękowania wręczyli dzielnicowym jastrzębskiej komendy najmłodsi mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju. Mundurowi otrzymali od milusińskich z Publicznego Żłobka nr 1 wyjątkowy i piękny prezent. Dzieci własnoręcznie wykonały prace oraz świąteczny stroik. W ten sposób chciały podziękować policjantom za niesienie pomocy oraz wsparcie w czasie epidemii. Dla dzielnicowych ten prezent będzie zapewne niezapomnianą pamiątką.

Spośród licznych podziękowań, jakie co roku spływają do jastrzębskiej komendy, w sercu policjantów najbardziej pozostają chyba te, których autorami są najmłodsi jastrzębianie. Dzieci wraz z rodzicami oraz personelem, wdzięczni za niesienie pomocy i wsparcie w tak trudnym okresie, wykonali przepiękną pracę plastyczną, kartki z życzeniami oraz stroik świąteczny.

Słowa napisane na własnoręcznie wykonanym plakacie poruszyło serca jastrzębskich dzielnicowych: „Jesteście dla nas cichymi bohaterami”.

„Bardzo dziękujemy młodym artystom za tak piękny gest podziękowania” – czytamy na stronie KMP w Jastrzębiu-Zdroju. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “„Jesteście dla nas cichymi bohaterami””

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny