„Jesteście dla nas cichymi bohaterami”

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Takie podziękowania wręczyli dzielnicowym jastrzębskiej komendy najmłodsi mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju. Mundurowi otrzymali od milusińskich z Publicznego Żłobka nr 1 wyjątkowy i piękny prezent. Dzieci własnoręcznie wykonały prace oraz świąteczny stroik. W ten sposób chciały podziękować policjantom za niesienie pomocy oraz wsparcie w czasie epidemii. Dla dzielnicowych ten prezent będzie zapewne niezapomnianą pamiątką.

Spośród licznych podziękowań, jakie co roku spływają do jastrzębskiej komendy, w sercu policjantów najbardziej pozostają chyba te, których autorami są najmłodsi jastrzębianie. Dzieci wraz z rodzicami oraz personelem, wdzięczni za niesienie pomocy i wsparcie w tak trudnym okresie, wykonali przepiękną pracę plastyczną, kartki z życzeniami oraz stroik świąteczny.

Słowa napisane na własnoręcznie wykonanym plakacie poruszyło serca jastrzębskich dzielnicowych: „Jesteście dla nas cichymi bohaterami”.

„Bardzo dziękujemy młodym artystom za tak piękny gest podziękowania” – czytamy na stronie KMP w Jastrzębiu-Zdroju. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “„Jesteście dla nas cichymi bohaterami””

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry