JKS SMS gromi w Czechowicach

Kadetki JKS SMS Jastrzębie po triumfie w Czechowicach-Dziedzicach

Kadetki JKS SMS Jastrzębie po nieudanej walce o finał mistrzostw Śląska rozpoczęły rywalizację o szóste miejsce w województwie w kategorii wiekowej rocznika 2004 i młodszych. W środę nasze siatkarki zanotowały świetne otwarcie tej fazy rozgrywek, bowiem na wyjeździe pokonały „na sucho” mocną ekipę MKS Czechowice-Dziedzice (w setach kolejno 25:18, 25:22 i 26:24).

W ramach turnieju o miejsca od szóstego do ósmego obok tych dwóch zespołów uczestniczą także zawodniczki BKS Stal Bielsko-Biała. Śląski Związek Piłki Siatkowej nie podał jeszcze terminu spotkania jastrzębianek z bialską Stalą.

JKS SMS Jastrzębie: Babiuch, Ząbek, Pławecka, Pater, Zabłocka, Polak, Borowiecka, Wyleżoł, Żagan, Zielińska, Kałużna, Sawula, Rzok.

Przy tej okazji dodajmy, iż na terminy swoich spotkań czekają także juniorki JKS SMS Jastrzębie (rocznik 2002 i młodsze), które walczą o lokaty od piątej do ósmej z KS Częstochowianka, BKS Stal II Bielsko-Biała oraz Gwiazdą Tarnowskie Góry. Stawką tej rywalizacji jest nie tylko wspomniana pozycja, ale też awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Juniorek, który uzyska triumfator turnieju.

Źródła: szps.pl, Facebook / JKS SMS Jastrzębie

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny