JKS SMS zdążył z sukcesem

Siatkarki JKS SMS Jastrzębie zaraz po świętach ruszyły do miejscowości Łask pod Łodzią, gdzie wzięły udział w niedzielnym Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki Łaskovia Olimp Cup w kategoriach dwójek i trójek. Podopieczne Artura i Marty Olszowskich spisały się znakomicie, bowiem w rywalizacji starszych roczników (2009 i młodsze) zdobyły srebrny medal.

Uczennice Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego niczym burza pokonały kolejne rundy turnieju, bez porażki meldując się w finale. Dopiero w meczu o złoto jastrzębianki musiały uznać wyższość Lidera Aleksandrów Łódzki (21:23). Dodajmy, że poza drużynowym srebrem indywidualną nagrodę dla najlepszej atakującej otrzymała nasza zawodniczka Małgorzata Grech. Podium zmagań trójek w Łasku uzupełniła ekipa Dębiny Nieporęt.

W zmaganiach dwójek siatkarki JKS SMS Jastrzębie spisały się nieco gorzej, zajmując dziewiętnastą lokatę. Tu zwyciężyła Prądniczanka Kraków przez Volley 34 Łódź i Dębiną Nieporęt.

Źródła: Facebook / Akademia Młodego Siatkarza, Łaskovia Łask