JSW: Dwaj wiceprezesi odwołani

fot. JSW

„Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. informuje, iż 29 marca 2021 roku Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwały o odwołaniu z dniem dzisiejszym ze składu Zarządu JSW: Pana Artura Dyczko, pełniącego funkcję Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Technicznych i Operacyjnych oraz Pana Radosława Załozińskiego, pełniącego funkcję Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Ekonomicznych” – czytamy w „raporcie bieżącym” Spółki.

„Jednocześnie Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwały dotyczące:

 • powierzenia Pani Barbarze Piontek pełnienia obowiązków Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Ekonomicznych oraz Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Handlu od 29 marca 2021 roku do dnia powołania odpowiednio Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Ekonomicznych oraz Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Handlu. W tym okresie Pani Barbara Piontek pozostaje również Prezesem Zarządu JSW;
 • powierzenia Panu Tomaszowi Duda pełnienia obowiązków Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Technicznych i Operacyjnych od 29 marca 2021 roku do dnia powołania Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Technicznych i Operacyjnych. W tym okresie Pan Tomasz Duda pozostaje również Zastępcą Prezesa Zarządu ds. Rozwoju” – dowiadujemy się. (źródło: JSW)

 1. te odwołania to względy polityczne, chyba byli przeciwni przedłużenia gwarancji zatrudnienia na kolejne 10 lat,
  a pis musi mieć spokój z górnictwem, bo za dużo problemów mają z covid i z własną koalicją, ledwo się trzymają kupy.
  dobrze wiecie że prezes spółki nie ma władzy nad zz, ani nad wyborem zarządu to decyzje sasina, polityka jest
  wszędzie nawet w kościele.

 2. Marlon Brendzon

  Niech robio co chco, byleby chciwych łap nie wyciogali po pomoc publiczno. Nie umiejo uczciwie zarobić to niech siedzo na dupie i śmierdzo .

 3. Zdecydowane dzialania p. Prezes, do 11 maja a potem zwolnienia bez obaw bo nie bedzie juz gwarancji. Pracownicy z Pgg czekaja na wakaty. A zz nic zdecydowanego oprocz oflagowania. Mozna narzekać na zz ale bez nich byłoby gorzej, tylko ze nic teraz nie robią oprocz pism.

  1. Matt44 Idź propagandę siać na pudelku, a nie tutaj.

   “Zgodnie z zapowiedziami prezes Barbary Piontek w liście do Załogi wysłanym 23 marca 2021 r., Zarząd JSW S.A. w dniu 30 marca 2021 r. podjął decyzję o przedłużeniu gwarancji pracowniczych wszystkim pracownikom Spółki na dotychczasowych zasadach. Gwarancje zatrudnienia będą obowiązywały na kolejne 10 lat.”

   Łyso ci? To nie twoje związki załatwiły..

 4. Dżordż Lowerboj

  Człowiek roku odwołany?

  Niemożliwe.

  To teraz firmy prywatne będą się biły o tak wybitnego managera.

  1. Edek .
   Pani prezes ma do tego prawo ,żeby dobrać sobie pracowników ,czy to jest Duda czy Buda ,ZZ za bramę ,utrzymywać się z składek ,stołki tym ludziom wrosły w du…y ,ciężko będzie oderwać się od nich ,krzywda !

   1. Jestem za aby te zdemoralizowane już ZZ wyszły za bramę i miały płacone pensje ze składek a nie ciemny lud ryli daje się nimi manipulować ryl zapłąci składkę na mies do ZZ 100 zł i ryl nie musi myśleć. Co za barny z tych ludzi a ZZ układają się i tak poza ich plecami

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny