“Nie” dla szkalowania dobrego imienia Spółki

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej oświadczył, że „sprzeciwia się szkalowaniu dobrego imienia Spółki i jeżeli zajdzie taka konieczność, podejmie odpowiednie kroki prawne, aby temu zapobiec”.

„Informacje pojawiające się w artykułach opublikowanych w gazecie „Puls Biznesu” dnia 5 i 11 stycznia br. podają nieprawdziwe informacje co do wyników audytu przeprowadzonego w spółce JSW Innowacje, m.in. nieuzasadnione sugestie jakoby 80 milionów złotych inwestycji JSW zostało zmarnowane. Kategorycznie dementujemy tę informację, podobnie jak Kancelaria Dentons, autor audytu, na który powołuje się autor publikacji w dzienniku Puls Biznesu. Kancelaria wydała w tej sprawie stosowne oświadczenie” – czytamy na stronie JSW.

Zarząd Spółki JSW SA w 2020r. zainicjował procedury kontrolne oraz zlecił kancelarii Dentons wykonanie niezależnego raportu dotyczącego funkcjonowania JSW Innowacje.

„Po odebraniu dokumentu podjęto decyzję o przesłaniu go do Prokuratury Regionalnej w Katowicach w celu zbadania, czy w JSW Innowacje nie dochodziło do przydatków niegospodarności. Dopełnione zostały wszelkie procedury i formalności.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej oświadcza, że wobec podmiotów rozpowszechniających nieprawdziwe informacje naruszające dobra osobiste Spółki i godzące w jej dobre imię będą wyciągane konsekwencje prawne oraz wystosowane zostaną żądania zadośćuczynienia” – pada na koniec. (źródło: JSW)

Wpisy na temat ““Nie” dla szkalowania dobrego imienia Spółki”

  1. Za coś chyba odwołai prezesa. Jak kas była marnotrawiona to prezes leci ale tez powinni chyba poleciec inne głowy. W tej Spółce prezesi sa na chwilę naie mają szczęścia albo nie odpowiedni ludzie albo niezłe walki ktos kręci im.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kancelaria Rachunkowa

Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
ryczałtu ewidencjowanego,
usług kadrowych,
sporządzanie deklaracji,
weryfikacja dokumentów.

Czytaj więcej »

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny