JSW: Oni wciąż pomagają medykom

„Ratownicy górniczy ze wszystkich kopalń Jastrzębskiej Spółki Węglowej od trzech miesięcy pracują przy pacjentach chorych na Covid-19. Co tydzień do pracy w szpitalu tymczasowym zorganizowanym w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oddelegowanych jest 28 naszych pracowników” – informuje „Jastrzębski Węgiel”, gazeta Grupy Kapitałowej JSW.

„Ponadto, ratownicy górniczy są ogromnym wsparciem w 5 szpitalach. W Jastrzębiu-Zdroju, Wodzisławiu Śląskim, Raciborzu, Knurowie oraz Rybniku. W zależności od zapotrzebowania, codziennie do każdego z nich oddelegowanych zostaje od 2 do 4 osób” – dowiadujemy się.

„Łącznie do tej pory w szpitalach rejonowych pracowało już ponad 130 ratowników górniczych. Natomiast w szpitalu tymczasowym zlokalizowanym w MCK w Katowicach oraz w szpitalu MSWiA w Katowicach oddelegowanych było ponad 360 ratowników” – pada na koniec. (źródło: „Jastrzębski Węgiel”)

Wpisy na temat “JSW: Oni wciąż pomagają medykom”

  1. Już myślałem, że znowu mowa i naszych policjantach superbohaterach którzy oddali krew i musi być o tym głośno hahha

  2. Na czym polega pomoc w takich szpitalach, czy byli przeszkoleni medycznie, wielki szacunek dla ratowników górniczych!

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny