JSW: Osiem nowych przypadków

fot. JSW

W Jastrzębskiej Spółce Węglowej odnotowano dziś, 4 marca, 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem: 4 w kopalni Budryk, 2 w kopalni Pniówek i 2 w Ruchu Borynia. Od początku epidemii łącznie zainfekowanych zostało 4653 pracowników, wyzdrowiały – 4634 osoby. Na kwarantannie przebywa obecnie 48 pracowników. Dodajmy jeszcze, że w poniedziałek, 1 marca, nie odnotowano nowych przypadków zakażenia koronawirusem, dzień później – 5, a w środę, 3 marca – 4. (źródło: JSW)

  1. Brawo! To dobrze, że wykryli te przypadki, bo jest ich na pewno setki, a może nawet tysiące, tylko się nie testowali. Wszystko powinii pozamykać, kopalnie też, sklepy, kopalnie i zakłady produkcyjne, tak, żeby ludzie nie mieli szmalu i przestali się poruszać, wtedy będzie spokój z tym wirusem. A jak się komu nie podoba, to powinni go zaszczepić przymusowo!

    1. @Zofia
      A tobie powinni przeszczepić mózg. Niestety jeszcze tego nie robią. Też zachorujesz kwestia czasu. Znam takich co się chronili tylko do sklepu i z powrotem w maseczkach a jak zrobili chrzciny to też łapli koronke. Ale za to grypy nie ma!

    2. Nie może być 2 przypadków na Boryni. Albo nie ma wcale, albo natychmiast zaraża się kilkanaście osób. Chyba, że pracownik nie przychodzi do pracy, był na urlopie.

  2. Z tego co wiem to biurze w siedzibie JSW też jakies było ale co do biur to cichoi sza tylko pisza o górnikach wiadomo że bezie ich wiecej zaraz

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny