JSW: SMS z dokładną godziną i miejscem

W sobotnie, 12 czerwca, przedpołudnie we wszystkich zakładach Jastrzębskiej Spółki Węglowej odbyła się akcja szczepień przeciw Covid-19. Pierwszą dawkę szczepionki mogli przyjąć zarejestrowani wcześniej pracownicy Spółki oraz ich bliscy.

fot. JSW

W punktach szczepień na terenie zakładów JSW pojawiły się 1202 osoby. Wcześniej wszyscy chętni musieli zarejestrować się przez Portal Pracownika JSW, a każdy otrzymał indywidualne powiadomienie SMS z dokładną godziną i miejscem szczepienia

Podczas szczepień stosowano preparat Comirnaty mRNA produkcji firm Pfizer i BioNTech. Jego zastosowanie wymaga podania drugiej dawki, więc zaszczepieni pracownic będą mogli ją przyjąć już 10 lipca.

Akcja szczepień w JSW to rezultat rozszerzenia programu szczepionkowego na zakłady pracy. Została zorganizowana zgodnie z wymogami bezpieczeństwa, które opracowało Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny. Zgodnie z nimi, pracodawca miał za zadanie między innymi nawiązanie współpracy z podmiotem leczniczym, zebranie listy zatrudnionych pracowników chętnych do szczepienia oraz pokrycie kosztów organizacyjnych. (źródło: JSW)

Wpisy na temat “JSW: SMS z dokładną godziną i miejscem”

  1. Naiwni myślą że się nie zarażą he chciałbym się dowiedzieć ile tych zaszczepionych na jesień przejdzie covid bo on nie odpuści

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?