“Karambol” z promilami na Pszczyńskiej

Niestety, nie wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Wynik badania sprawcy wykazał w jego organizmie dwa promile alkoholu (fot. KMP Jastrzębie-Zdrój)

Jastrzębscy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do jakiego doszło w czwartek, 8 października, około godziny 8.50 na ulicy Pszczyńskiej. Na skutek zdarzenia 77-letnia pasażerka została przewieziona do szpitala. Sprawca zdarzenia był nietrzeźwy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letni kierowca samochodu osobowego Opel Vectra, mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, jadąc ulicą Pszczyńską, najechał na tył Opla Astra. Wcześniej, 34-letnia kierująca Astrą, chcąc skręcić w lewo, zatrzymała się w celu ustąpienia pierwszeństwa kierującemu z naprzeciwka. W momencie uderzenia Opel Astra został przesunięty na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w niego samochód osobowy jadący w przeciwnym kierunku.

77-letnia pasażerka z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Doznała złamana miednicy. Niestety, nie wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Wynik badania sprawcy wykazał w jego organizmie dwa promile alkoholu. O losie mężczyzny zdecyduje teraz prokuratura i sąd. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat ““Karambol” z promilami na Pszczyńskiej”

  1. ” do dwóch lat pozbawienia wolności”? Oj chyba dużo więcej! Za spowodowanie wypadku po pijanemu, to słyszałem, że chyba do 10 lat. dwa lata to grozi za prowadzenie auta po pijanemu.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny