Kiedy Jastrzębski wróci do gry?

Fot. Jastrzębski Węgiel

Siatkarze i trenerzy Jastrzębskiego Węgla zapewne z niecierpliwością oczekują powrotu do treningów w pełnym zestawieniu. Aktualnie część ekipy (czyli ta, która wygrała ze Ślepskiem Suwałki) wciąż pracuje normalnie, natomiast prawie cały sztab oraz pozostali zawodnicy oczekują na zakończenie okresu kwarantanny. Jastrzębski Węgiel nie leci do Rosji, a zatem w tym tygodniu nie zobaczymy „pomarańczowych” na parkiecie.

Tymczasem poznaliśmy oficjalne terminy dwóch najbliższych meczów naszego zespołu i, jak wynika z komunikatu klubu na oficjalnym profilu na Facebooku, spotkania te dojdą do skutku. Są to pojedynki z Czarnymi Radom i Wartą Zawiercie. Pierwszy odbędzie się na wyjeździe w dniu 21 lutego (niedziela) o godz. 17:30, natomiast drugi rozegrany zostanie w Hali Widowiskowo-Sportowej w dniu 24 lutego (środa) o godz. 15:00. Dodajmy, że starcie z Wartą to pojedynek zaległy z listopada. Po tych meczach Jastrzębskiemu Węglowi pozostanie do zaliczenia jeszcze kończący fazę zasadniczą wyjazd do Lubina.

Ponadto, jak informowaliśmy wczoraj, nasz zespół przystąpi do walki w ćwierćfinale Pucharu Polski. Podopieczni Andrei Gardiniego (miejmy nadzieję, że pod jego wodzą!) zagrają na wyjeździe z Visłą Bydgoszcz, ale nie znamy jeszcze dokładnego terminu zawodów. Teoretycznie ma on odbyć się w okolicach 17 lutego, jednakże warto pamiętać, że „Final Four” w Krakowie zaplanowany został na połowę marca, a zatem czasu na rozegranie ćwierćfinału jest nieco więcej.

Źródło: Jastrzębski Węgiel, PZPS

TerminarzI r.II r.
Warta
Resovia
Będzin
ZAKSA
Verva
Skra
Nysa
Trefl
Olsztyn
Katowice
Ślepsk
Czarni
Cuprum
3:2 (w)
3:0 (d)
3:1 (w)
1:3 (w)
2:3 (d)
3:0 (w)
3:0 (d)
3:0 (d)
1:3 (w)
3:0 (d)
3:1 (w)
3:1 (d)
3:0 (d)
1:3 (d)
3:0 (w)
3:1 (d)
1:3 (d)
3:2 (w)
3:2 (d)
1:3 (w)
3:1 (w)
3:2 (d)
3:2 (w)
3:0 (d)
3:0 (w)
05.03 (w)
Liga Mistrzów
Eliminacje
Stroitiel Mińsk
Dyn. Apeldoorn
Fino Kaposvar
Arcada Gałacz
Faza grupowa
Zenit Kazań
ACH Lublana
Berlin RV


3:0 (d)
3:0 (d)
3:0 (w)
3:0 (w)

0:3 (w)
0:3 (w)
0:3 (w)0:3 (w)
0:3 (w)
0:3 (w)

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry