“Kilofem przebił rurę ciepłowniczą!”

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Około godziny 23.00 policjanci zostali wezwani na ulicę 1 Maja. Oficer dyżurny odebrał telefoniczne zgłoszenie od jastrzębianina, który twierdził, że dwie osoby przy pomocy kilofa uszkodziły rurę ciepłowniczą, po czym wsiadły do samochodu i odjechały. Kiedy patrol przybył na miejsce, okazało się, iż mężczyzna wskazuje miejsce, gdzie z rury ciepłowniczej miała lać się woda. Jednak mundurowi nie potwierdzili tego faktu. W trakcie rozmowy zgłaszający przyznał się, że to taki… żart. Stróże prawa ukarali mężczyznę mandatem karnym. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Szczytowy głupol. Powinno się podać jego nazwisko do publicznej wiadomości. Może być, tak zwaną ‘pocztą pantoflowa’ . Niech to będzie tajemnica Poliszynela. Taką metodę stosuje … informując mieszkańców bloku kto wyrzuca pety przez okna. Ale wtedy gdy ma się na to dowody w postaci nagranych faktów śmiecenia. Takich nagrań jest już sporo i mogą się pojawić w internecie.

    1. Wiktor, w drugą stronę również takie tajemnice, nagrania, poczta pantoflową działa . Należy mieć tego świadomość. Nie tak załatwia się sprawy, że robisz komuś koło pióra. Bo wróci to wcześniej czy później jak bumerang. Czysta dziecinada.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?