Klasa policyjna wciąż budzi zainteresowanie

Ubiegłoroczne Jastrzębskie Miasteczko Zawodów odbywało się w sieci internetowej. Wyłoniono dwie zwycięskie szkoły, które najciekawiej przedstawiły swoje kierunki kształcenia.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

Zwycięzcami są Zespół Szkół Nr 3 – zawód policjant oraz Zespół Szkół Nr 2 w zawodach – technik architektury krajobrazu oraz klasa rehabilitacyjno-medyczna. Jury oceniając przedstawione filmy kierowało się inwencją, pomysłowością, a także techniką ich wykonania. Ważne było także to, że sami uczniowie przybliżali i opisywali profile kształcenia.

Na stronie jastrzębskiego magistratu czytamy, że klasa policyjna w Zespole Szkół Nr 3 od lat cieszy się dużym zainteresowaniem i część jej adeptów pracuje później w służbach mundurowych. Natomiast nową propozycją jest kierunek architektura krajobrazu w popularnym „Korfantym”. Klasa jest prowadzona w technikum i daje konkretne uprawnienia zawodowe oraz możliwość kształcenia na studiach. Drugi kierunek, który zyskał uznanie jury, to klasa rehabilitacyjno-medyczna realizowana w oparciu o współpracę z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Nauka w niej pozwala poznać specyfikę zawodów medycznych i ułatwić drogę dalszej edukacji. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Od lat klasa cieszy się uznaniem. Od lat dyrekcja nie publikuje wyników matur w ZS3. Warto iść praca w Policji czeka.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny