“Kobieta myśląca zagrożeniem dla władzy…”

„Nie katolickiemu fundamentalizmowi”, „Kobieta myśląca zagrożeniem dla władzy”, „I wish I could abort my goverment”… To tylko niektóre hasła widniejące na transparentach, które w poniedziałkowy, 26 października, poranek „strzegły” wejścia do biura posła Grzegorza Matusiaka.

Nieco dalej, będąc wiernym tej stylistyce, prezydent Andrzej Duda spoglądał z plakatów wyborczych na dziesiątki zapalonych zniczów pod „ścianą płaczu” przed budynkiem na ulicy Mazowieckiej.

W niedzielę, 25 października, ulicami naszego miasta przeszli protestujący przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej. KMP w Jastrzębiu-Zdroju podaje, iż w tym szczególnym pochodzie wzięło udział około 350 osób. Wiadomo już, że zmobilizowano wszystkich pełniących aktualnie służbę policjantów –

w tym „drogówkę” i funkcjonariuszy prewencji. Jak podkreśla asp. Halina Semik, oficer prasowy jastrzębskiej policji, najważniejszym zadaniem stróżów prawa było zadbanie o bezpieczeństwo protestujących. Jednocześnie apelowano do uczestników „pochodu” o rozejście się, wskazując, że zgromadzenie ma charakter nielegalny.

Dodajmy zapobiegliwie, że protest rozpoczął się wieczorem pod biurem posła Grzegorza Matusiaka, gdzie zapalono symboliczne znicze. Potem zgromadzeni ruszyli ulicami Jastrzębia-Zdroju, dając świadectwo swojego niezadowolenia – tutaj wznieśmy się na wyżyny dyplomacji – z faktu obecnego układu sił politycznych w Polsce, „poleciały” także epitety pod adresem mundurowych. Jak informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju, nikt z uczestników protestu nie był legitymowany, nikogo nie zatrzymano, nie „posypały się” mandaty.

 1. Piszac co napisalem,chcialem przelac tresc,konsystencje myslenia,nie tylko wlasnego,bo to jest najistotnjejsze, i wiem ze mam racje,co niebawem sie okaze.Chocby wlozono kurze kilka koron na glowe,nie stanie sie przez to orlem,,,,, chocbys przed nia kleczal, odprawial egzorcyzmy i mamrotal podlitwy.Ludzi jak ty podobnie myslacych jest wielu,i to jest kleska tego kraju.Uzyto celowo malej litery w pisowni,zeby podkreslic nicosc tzw geniuszow,ktorzy bezczelnie i prymitywnie,,po polsku, probuja rozporzadzac cialami kobiet,wydajac wygodne dla siebie werdykty.Niestety konsekwencje tego ponosza wylacznie kobiety,ktore wlasnie powiedzialy DOSC,bo sa istotami myslacymi i maja racje,I kazdy normalny na umysle czlowiek,powinien poprzec ich prawo do stanowienia o swoim ciele.Brawo dla odwagi kobiet,walczacych o elementarne prawa.

 2. Piszac co napisalem,chcialem przelac tresc,konsystencje myslenia,nie tylko wlasnego,bo to jest najistotnjejsze, i wiem ze mam racje,co niebawem sie okaze.Chocby wlozono kurze kilka koron na glowe,nie stanie sie przez to orlem,,,,, chocbys przed nia kleczal, odprawial egzorcyzmy i mamrotal podlitwy.Ludzi jak ty podobnie myslacych jest wielu,i to jest kleska tego kraju.Uzyto celowo malej litery w pisowni,zeby podkreslic nicosc tzw geniuszow,ktorzy bezczelnie i prymitywnie,,po polsku, probuja rozporzadzac cialami kobiet,wydajac wygodne dla siebie werdykty.Niestety konsekwencje tego ponosza wylacznie kobiety,ktore wlasnie powiedzialy DOSC,bo sa istotami myslacymi i maja racje,I kazdy normalny na umysle czlowiek,powinien poprzec ich prawo do stanowienia o swoim ciele.Kraje o wiele mniejsze,,chocby te sasiadujace z polska, o lata swietlne, wyprzedzaja mentalnosc polakow, ktora prowadzi do tego,co widac na ulicach calej polski.Brawo dla odwagi kobiet,walczacych o elementarne prawa.

 3. Mądra mysłąca kobieta, to nie jest zagrożeniem bo taka kobieta wie że ma w sobie dziecko i zabija małego człowieka!!!! To jest madra kobieta a nie krzyczące baby, które bez problemu zabiłby by swoje dzieic. Mam nadzieję, ze te które popierają zabijanie dzieci to do komunii nie przystepują.

  1. A co to ma wspólnego z tym co się teraz dzieje. Znam wielu ludzi którzy chodzą do kościoła, modlą się zażarcie ba nawet komunię przyjmują. I co z tego jak wyjdą i wrócą do domu, pójdą do pracy lub w inne miejsce i wtedy to pokazują jak kochają (lub przynajmniej szanują) bliźniego. Czy ty lubisz jak tobie narzuca coś wbrew twojej woli, zakazuje się albo wręcz nakazuje się gdy wcześniej miałeś jakiś wybór. Mnie to nie pasuje i nie dziwię się tym ludziom (bo to nie tylko kobiety) że protestują. Przed bogiem i nie ważne kto jakiego ma, każdy będzie odpowiadał za swoje czyny. Życie polega na popełnianiu błędów a konsekwencje za nie ponosi każdy z osobna. Więc może pozwolisz żeby to życie każdy przeżył po swojemu.

   1. Mnie też wkurza że mi się zakazuje chce palić w piecu tym co mam żadnych zakazów chce palić papierosy gdzie chce wolność chce mieć do dyspozycji narkotyki bez karania też wolność alkohol w sprzedaży bez limitu wieku po co zakazy jak wolność to wolność dla wszystkich baz zakazów baz narzucania dyktatu -popieram też chce żyć po swojemu

 4. Tak coś mi się wydaje że jak jeszcze wygra w stanach Biden to wojna pewna nie unikniemy tego jeszcze tak daje 10-20 lat i w Unii pedofilia też będzie legalna

  1. Coz za indolencja i nieuctwo cechuje wypowiedz autora”DEUTER”.To w kosciele pedofilia jest legalna i to od zawsze, i wie o tym kazdy sredniointeligentyny czlowiek.Zas homoseksualizm to fundament kosciola,co potwierdza bardzo wiele fachowej literatury,dokumentacji,i chocby filmow.W Uni Europejskiej pedofilia jest karalna,zas homoseksualizm czy heteroseksualizm osob pelnoletnich jest ich prywatna sprawa,i tylko one same decyduja o swoim ciele, nie zas biskup,prymas, ksiadz,prezes polski,czy jakikolwiek kontrowersyjny sad czy trybunal,jak to ma miejsce w polsce.To co sie obecnie dzieje,przpomina ze w polsce natepuje odrodzenie Sredniowiecza.

 5. A jakim prawem, pytam się nawiedzonych szarlatanów, wtrącacie się do mojej macicy?! Dlaczego facet(nie mylić z mężczyzną), który nie ma własnych dzieci, nie ma konta bankowego, nie był nawet za granicą, a ostatnie zakupy samodzielnie robił gdy jeszcze biegał w krótkich spodenkach, bo mama wysłała go po cukier, ma narzuca innym swoje chore wizje świata. Jeżeli wg Przyłębskiej(Art. 38.Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia) embrion jest człowiekiem to ja się pytam tych samych nawiedzonych szowinistów dlaczego Boże Narodzenie obchodzimy w grudniu, a nie w marcu. Sama jestem już w wieku “poporodowym” ale szczerze popieram protestujące kobiety. I prawdą jest, że temu rządowi przeszkadzają ludzie myślący samodzielnie i mający własne zdanie.

  1. Boguż człowiek ma w soje p[rawo moralne i przykazania a takie oosby jak ty które tego nie maja widać że mogą bez problemu zamordować niewinne dziecko w łonie. Jak widać jednak, w mainstreamie coraz częściej urabia się młodzież tak, by uznała że zabicie nienarodzonego dziecka jest nieraz słuszną decyzją. Stąd tak ważne pokazywanie również młodzieży, że aborcja jest zabójstwem! Żal mi ciebie bo jak bym się dowiedziała od swojej matki że jest za popieraniem zabijanie dzieci to straciła by w moich oczach jako kobieta i matka!

  2. BOUX jaka ty jesteś kobieto ograniczona w swoim myśleniu. Czy jak ktoś jest za granicą, to jest lepszy? Czy jak nie ma własnych dzieic a wiele naukowców jest kawalerami jak i tez aktorów czy piosenkarzy to znaczy że nie sa mężczyznami?! Ale nie dziwię się twojej wypowiedzi zaściankowej kobieciny, która żyje z pensji meża górnika i aby się poczuć lepszą jeżdzą na wczasy do Tunezji, samochód kupią na raty, wszystko maja na raty i udają nowobogackich a słoma i tak z buciorów wystaje.Już nie wspomnę o ilorazie inteligencji i mądrości. Mam w 10 p.bloku takie panie, co madrością nie grzeszą,ale za to wiedzą gdzie jaka kosmetyczka robi pazury, włosy i gdzie sa promocje w Biedronce. Ot, inteligencja cała.

 6. wszystko by było dobrze do puki nie zobaczyłem ludzi w kolorowych szmatach , to już wiadomo o co chodzi ci tak zwani lgbt pragną podpalenia Polski pod byle pretekstem

 7. Brawo wszystkim którzy nie zgadzają się na to co uchwalił TK Julii Przyłębskiej i protestują przeciwko temu. Ten kompromis który był prawie 30 lat może nie był doskonały ale dawał ludziom jakiś wybór i to wystarczyło. Czy to że takie prawo było oznacza że wzystkie pary lub samotna matka usuwały ciążę. Podejrzewam że bardzo dużo osób, par zdecydowało się na urodzenie dzieci jakimi zostali obdarzeni, bez względu na wiarę. Przyczyny aborcji są jednak tak różne jak różni są ludzie. Każdy ma swoje sumienie i to one będą żyły ze świadomością podjętych decyzji. Ja nie śmiałbym nikomu nakazywać jak ma żyć i postępować.

 8. Teraz kościół powinien pozamykać wszystkie domy dla samotnych kobiet hospicja domy dziecka i niech lewacy zastąpią te instytucje całe życie pomagałam kobieta dzieciakom niepełnosprawnym teraz mam dość wyzwisk niech sobie radzą już bezemnie niech protestujący wezmą na siebie odpowiedzialność albo lepiej niech jak Hitler pozabijają zlikwidują wymażą ze świadomości przykro mi ale mam dosc

 9. Ustawa aborcyjna była OK !!!!. Nie liberalizowała aborcji, ale też jej całkowicie nie likwidowała. Została wypracowana na zasadzie kompromisu środowisk lewicowych i prawicowych. Kompromis na tym właśnie polega, że obie strony z czegoś rezygnują i nie mogą być z niego w pełni zadowolone. To cyniczni politycy i zgniły kler postanowili dokonać zmiany dla swoich partykularnych interesów.

  1. Chyba żartujesz że to kobiety walczą o swoje??przecież to widać że to lewicowe lgbt ja sobie nie życzę facetów na ulicy czy dzieci w sukienkach mini

  2. Do gentelmen gdyby twoja matka była taka niezależna to byś był wyskronbany i nawet byś nie mógł napisać tutaj swoich farmazonów! Twoja madrośc jest taka jak tych kobiet co zabiją swoje dziecko?! Jeśli zamordowanie dziecka ktoś nazywa mądrością, to widać że nawet nie ma pojęcia czym ona jest. To swoje zwierzę nie zabija swoich dzieic. Kiedyś te słowa które tu napisałeś odbiją ci się czkawką.

   1. Uciekało się z przyrody i biologii co? Wiele zwierząt bądź zabija bądź porzuca swoje młode, jeżeli stwierdzi że nie będą mogły samodzielnie żyć. Szkoda, że nie można tutaj dodawać zdjęć, bo podrzuciłbym ci przykłady płodów z bezczaszkowiem i bezmózgowiem i zapytał czy byłabyś gotowa nosić go w brzuchu 9 miesięcy i urodzić taki płód…

  1. Tak to wygląda, mały karpik taki słodki i dziczek i karaluszek!!!! Ehh, co za czasy…. A “panie” swoją kulturą nie popisały się niestety!!!

 10. MANIFEST PAŹDZIERNIKOWY
  żądamy natychmiastowego rozpoczęcia prac nad nową ustawą dotyczącą aborcji
  żądamy wpisania do Konstytucji prawa do rzetelnej edukacji seksualnej jako niezbywalnego prawa człowieka
  żądamy wpisania do Konstytucji prawa do bezpłatnej antykoncepcji tak samo, jak prawa do opieki zdrowotnej
  żądamy rozwiązania sejmu i rozpisania nowych, przedterminowych wyborów parlamentarnych
  żądamy, aby przestrzegane były zapisy ustawy o publicznej telewizji i radiu, która to ustawa nakazuje, aby media publiczne były bezstronne i pluralistyczne. Żądamy postawienia przed sądem prezesa Telewizji Polskiej pana Kurskiego. Telewizja publiczna jest dobrem WSZYSTKICH Polaków. Żądamy umożliwienia powrotu do pracy wszystkim zwolnionym z publicznego radia i telewizji.
  żądamy rozdzielenia funkcji Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości, żądamy przywrócenia trójpodziału władzy, żądamy aby władza sądownicza była NIEZALEŻNA od władzy wykonawczej i ustawodawczej!!!
  żądamy całkowicie nowej, nowoczesnej EDUKACJI. Dzieci nie mają się uczyć jak jest zbudowana żaba, ale jak jest zbudowany człowiek. Dlaczego jest taki przedmiot jak „historia” a nie ma takiego przedmiotu jak „przyszłość”? Dlaczego w szkole więcej jest religii niż informatyki? Dlaczego dzieci w wieku szkolnym pracują nad nauką od 8 do 22 wieczorem? Dlaczego mamy nowoczesne samochody i telefony, a mamy edukację wymyśloną trzysta lat temu? Religia niechaj wróci do kościołów, a lekcje religii w szkole zastąpić nauczaniem takich przedmiotów jak etyka, religioznawstwo, ekonomia, psychologia! Żądamy, aby szkoła przygotowywała do ŻYCIA WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE!!!
  żądamy edukacji do samodzielności, a osobom naprawdę niesamodzielnym żądamy zapewnienia godnego życia. Renta 900 zł? Kaczyński tyle wydaje na żwirek do kuwety!!!
  żądamy, aby cała działalność kościołów była finansowana tylko przez dobrowolne składki wiernych
  żądamy osadzenia w więzieniach wszystkich bezkarnych dotychczas pedofili
  żądamy powołania na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich Panią Zuzannę Rudzińskiej -Bluszcz
  żądamy, aby politycy zajęli się ekologią i sprawnym państwem, a nie ideologią. Żądamy uproszczenia podatków, żądamy cyfryzacji i informatyzacji urzędów, usprawnienia ich prac oraz usprawnienia działania sądów. Żądamy przyjaznego państwa bez absurdów i biurokracji!
  żądamy związków partnerskich bez względu na płeć
  żądamy procesów sądowych wszystkich polityków odwołujących się do ideologii faszystowskiej, nazistowskiej i NSDAP
  żądamy delegalizacji wszystkich organizacji rasistowskich, faszystowskich, nazistowskich i odwołujących się do ideologii NSDAP
  żądamy postawienia przed sądem wszystkich, którzy kwestionują demokrację i prawa człowieka
  żądamy opublikowania listy wszystkich szpitali w Polsce oraz informacją ile w każdym z nich jest wolnych łóżek, wolnych aparatów do tlenoterapii, wolnych respiratorów i urządzeń ECMO
  żądamy utworzenia narodowej strategii walki z COVID: strategii która planuje jak zabezpieczyć w czasie pandemii wodę, żywność, leczenie, jak zabezpieczyć funkcjonowanie infrastruktury krytycznej
  żądamy rozliczenia WICEPREMIERA DO SPRAW BEZPIECZEŃSTWA Jarosława Kaczyńskiego za to, jak kraj zapewnia pomoc gospodarczą i medyczną obywatelom w czasie pandemii, rozliczenie Kaczyńskiego za każdego zmarłego pacjenta który nie doczekał pomocy medycznej!
  I na koniec żądanie ostatnie do PiS i Konfederacji: WYPIE……..!!!!!!!!!!!!!!

 11. A co będzie dalej. ? Eutanazja osób starych zabijanie po ciężkich wypadkach zabijanie dzieci bo przeszkadzają w biznesie zabijanie dzieci bo brak kasy to przypomina faszyzm w najczystszej postaci

  1. Następny krok będzie tak jak w Holandii gdzie jest eutanazja a ludzie strasi teraz boją się iść do szpitala bo mogą dostać zastrzyk uśmiercający i już z niego nie wyjść. to co się dzieje do woła o pomstę do nieba! Obecnie w Holandii eutanazja jest legalna dla osób od 12. roku życia, jeśli zgodę wyrażą rodzice lub prawni opiekunowie!!!!a lekarze orzekną, że ból pacjenta jest nie do zniesienia i jego stan nie ma szans na poprawę. ‘To jest taki “Holokaust ludzi !
   Taki wpis zgazety “„Aborcyjny dream team” jest feministyczną grupą proaborcyjną, znaną z licznych skandali i odczłowieczania dzieci. Jednym z największych była okładka Wysokich Obcasów, na której panie wystąpiły w koszulkach z napisem „aborcja jest OK”. Tym razem składają sobie życzenia z okazji „dnia bezpiecznej aborcji” i promują aborcję farmakologiczną, czytamy na tysol.pl.

   „Ja bym bardzo chciała żeby było jak najwięcej osób, które sobie pomagają w aborcji, że to się stało takim hobby. Co lubisz robić? Lubię pomagać innym w aborcjach, bo to jest naprawdę bardzo fajne i bardzo takie satysfakcjonujące” – mówią aktywistki tzw. „Aborcyjnego Dream Teamu”

   „Hobby tych pań to pomaganie innym w zabijaniu nienarodzonych dzieci. Daje im to ogromną satysfakcję. Chcą by aborcja była wszędzie, nawet w sklepach monopolowych. By zabijanie dzieci stało się naturalną częścią życia seksualnego”
   Chore!!! Przerażające! Ludzie się odczłowieczają !

 12. To niedawno było pokolenie” JP2″ tylko w internecie napisali że protesty o prawo do zabijania nienarodzonych jest cool bo Lampert i inne nawiedzone protestujemy to protestują aco i jak to szczegół

 13. Łono matki powinno być dla dziecka najbezpieczniejszym miejscem kiedy to dziecko jest zdane na matkę a jest często grobem dla nich. te kobiety chcąc usprawiedliwić swoje złe czyny dorabiają do tego jakaś ideologię. Tych dziecki z poważnymi wadami genetycznymi jest mało a teraz medycyna tak daleko poszła że ratuje matkę kiedy jest zagrożona. Wiece usuwają dzieci bo po prostu nie chcą ich mieć. Jak mówił Jan Paweł II, że Naród który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości. Przeraża mnie myśl o tych wszystkich, którzy zabijają własne sumienie, aby móc dokonać aborcji.

 14. Gdyby matki tych kobiet,dziewczyn które tak krzyczą za zabijaniem nienarodzonych ich zabiły w swoim łonie, to te teraz nie mogły by drzeć swoich paszczy. A ile takich kobiet po aborcjach już nie może mieć później dzieic. Najpierw zatruwają się tabletkami antykoncepcyjnym,i swój organizm a później też dzieic mogą rodzić się z wadami lub często jest tak że te kobiety poronią bo nie mogą donosić.
  Do DAFI. Widziałam te zdjęcia to jest przerażajace,niewinne dzieciaczki malutkie ciała leżą zabite, lub poszarpane przez lekarza, którzy w swojej przysiędze ma ratować życie a nie zabijać. Jak matka może zrobić to swojemu dziecku. Zabić je, bezbronną istotę, która jest zdana na nią całkowicie.Czy to jest matka? Warto zadać sobie to pytanie.

 15. “Bo tutaj jest jak jest”,bo tu jest polska,i niektorym to uwstecznienie pasuje.To kontynuacja sredniowiecznej mentalnosci,rzekomo partiotycznej i bogoojczyznianej.

   1. Ty to wyjątkowo tępy jesteś. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie odzywaj człowieku. Każdy artykuł komentujesz tak samo. Wyjątkowo wąski umysł. Wyjedź może na zachód to horyzonty poszerzysz. Może książki zacznij czytać? To nie jest trudne.

 16. Do tytułu – “Kobieta myśląca zagrożeniem dla władzy… Ja bym dał,że kobiety niemyślące robią to co robią. Bo kobieta, która używa swojego rozumu to wie,że zabija dziecko, żywą istotę!
  Taki wiersz w necie czytam jak zatrważający i wymowny
  “NIENARODZENI

  W łonach matek zabici,
  Złe duchy demony, krwią niewinnych syci.
  Bezdenna jaskinio ludzkiego sumienia,
  Co człowieka w straszną, bestię zamieniasz.
  Pozbawioną ludzkich odruchów litości,
  Która istotę bezbronną morduje, rwąc jej ciało i kości.
  Małe główki kleszczami przez pseudo lekarzy miażdżone,
  O Wy! – Dzieci poczęte i nienarodzone.
  Nieludzko rozrywane i w częściach wydobyte,
  Ręce krwią niewiniątek zbrukane, dla pozoru umyte.
  Zwłoki dzieci maleńkich haniebnie bezczeszczone,
  Z odpadami razem – w kotłowniach palone.
  Ręce ssawek okrutnych abort czyniących,
  Czy można was nazwać matkami, za ten czyn hańbiący?Nawet zwierzę dzikie, instynkt macierzyński posiada,
  A człowiek rozumny, jest gorszy od gada.
  Bo morduje swoje potomstwo, nienarodzone,
  Z Duszą nieśmiertelną – przez Pana Boga stworzone.
  Poczęte i zabite z Twojego przyzwolenia,
  Bestio okrutna, bez litości i sumienia.
  Co czyn swój potworny, wolnością tłumaczysz,
  Prawem do brzucha swojego, nazywać raczysz.
  Feminizm i Liberalizm,, wyzwolona” lansujesz,
  A dziecię swoje nienarodzone, okrutnie mordujesz.
  Brakiem warunków często, decyzję tłumaczysz,
  Albo przeszkodą w karierze, nazywać raczysz.
  Ty! – Która do rodzenia zostałaś stworzona,
  Wbrew Panu Bogu – grób czynisz ze swojego łona.
  Za wszystko trzeba płacić i CIEBIE rachunek nie minie,
  Nie zaznasz spokoju ducha, zwłaszcza w ostatniej godzinie.
  Bo pseudo wolność i prawa ludzkie – stawiasz ponad prawa Boga,
  Strasznie i tragicznie zakończy się tej cywilizacji droga.
  Która wbrew Panu Bogu, takie prawa ustala,
  Co starych i nienarodzonych zabijać pozwala.
  Swój egoizm i pychę, nad przykazania Boże wynosi.
  Nie jestem w stanie patrząc na zdjecia dzieic abortownych nie myśleć o tym z przerażeniem. Jak widzę te istoty zabite, to robi mi się niedobrze.

  1. Piękny wiersz i zarazem bardzo wymowny. Nic dodać nić ująć w tym wierszu. Przecież wiele kobiet tych co dokonywały aborcję boryka się za jakiś czas z poczuciem winy, sumienie wyrzuca im zabicie dzieca. Mają koszmary senne, lęki, popadają w nerwice. To wszystko się na nich odbija i odbije wcześniej czy później. Raz wypowiadąły się kobiety dwie w TV że po aborcji wiele lat temu, do dzisiaj ponoszą skutki tej decyzji. Jedna nie może mieć dziecka a druga cały czas się leczy u psychiatry. Często jest tak,że kobiety po aborcji bardzo często gorzknieją, nienawidząc siebie; próbują przerzucić tę nienawiść na mężczyzn albo inne kobiety i dzieci. Albo jest później u tych kobiet tez to,że takie kobiety po aborcji wyśmiewają często swoje rówieśniczki w ciąży albo rodziny wielodzietne, oburzając się na rzekomą bezmyślność, „zacofanie” takich osób.
   Ja raz oglądnęłam film o aborcji (jak się wykonuje aborcję) i od tamtej pory samo myślenie o tym mnie przeraża.
   Zapalam światelko dla wszystkich zamordowanych, nigdy nie narodzonych dzieci \^/
   Kobiety! nie skazujcie własnego maleństwa na śmierć fizyczną, a siebie na koszmar, który będzie was prześladował do końca życia! Wam dano szansę na życie, więc i wy dajcie ją waszym dzieciom!

 17. “Powody, dla których kobiety decydują się na odebranie życia własnemu dziecku, zostały dogłębnie badane przez specjalistów wielu dziedzin. Z literatury naukowej wyłaniają się dwa obrazy kobiet. Z jednej strony mamy matki, które jako motywy aborcji wymieniają powody związane z wyborem własnej ścieżki życiowej, kwestiami dotyczącymi pracy, nauki, finansów. Druga grupa matek po aborcji, która wyłania się z badań, to kobiety głęboko skrzywdzone. Te, które są ofiarami przemocy, wielokrotnie częściej decydują się na aborcję.”Z badań przeprowadzonych wśród 1209 pacjentek amerykańskich klinik aborcyjnych wyłaniają się najczęstsze przyczyny decyzji o aborcji:

  „dziecko przeszkadzałoby mi w edukacji, pracy lub możliwości opieki nad rodziną” – 74 proc.;
  „nie stać mnie na dziecko” – 73 proc.;
  „nie chcę być samotną matką” lub „urodzenie dziecka mogłoby spowodować problemy w moim związku” – 48 proc.”

  1. #mysleczujedecyduje

   A co obchodzą polskie kobiety amerykańskie statystki? Może należałoby przytoczyć z jakich powodów w Polsce wykonywane były aborcje. No ale po co, trzeba by było napisać, że tylko w przypadku ciężkich uszkodzeń płodu UNIEMOŻLIWIAJĄCYCH im samodzielną egzystencję. Tylko to takie nie pasujące do tej katotalibowej retoryki …

 18. Byłem, widziałem i mam nadzieje że ;demonstranci’ mieli lekcje na poniedziałek odrobione. Swoją drogą po ilości rozbitych butelek po alkoholu na al.Piłsudzkiego to protest był chyba przeciw skupowi butelek

 19. Warto wejść sobie na stronę https://www.facebook.com/aborcjatozabijanie/ i zobaczyć te dzieic zamordowane w aborcji. To nie sa chore dzieic tylko te, które matka nie chcaiął. Jak człowiek zobaczy to trzeba być wyzutym z wszelkich uczuć, aby zabić takie dzieciaczki małe. To również można zabić dziecko które ma np. 2 latka a tamto w brzuchu niech się urodzi to jest to sama te sama kategoria człowieka.

  1. Ten proste to nie ma na celu całkowitej legalizacji aborcji “na żadanie”. Chodzi o możliwość wyboru przez kobietę/rodzinę czy są w stanie zmierzyć ze śmiertelną chorobą swojego dziecka. Trzeba umieć to rozróżnić.

   1. Kwalifikacja, że dziecko jest “nieukeczalnie chore” to wróżenie z fusów. Żaden lekarz nie da wam 100% gwarancji, że dzieciątko w łonie jest chore. Mam znajomych, którzy nie posłuchali lekarzy (zalecali aborcję z różnych powodów). Urodziły im się zdrowe dzieci…
    To nie tylko cywilizacja śmierci w białych kitlach. To także ich interes…

 20. Mama 2. zdrowych dzieci

  Panowie , wypisujecie takie brednie ,że aż boli. Kobiety nie protestują dlatego ze chcą dokonać aborcji bo mają za małe mieszkanie i dzieci nie lubią ale dlatego, ze są to płody , które są NIEULECZALNIE CHORE lub POCZETE Z GWALTU ( piszę dużymi literami aby Wasze małe główki zrozumiały ). Oby Wasze córki nigdy nie były w takich sytuacjach. Jak będziecie widzieć jak przeżywają , jak wpadają w depresje, jak nie będą chciały zyc . A z drugiej strony to g… wam do tego to my nosimy dzieci pod sercem i my je rodzimy. Powinnyście być dla nas wsparciem ale wy tylko chcecie mieć 5 min przyjemności a jak rodzi się chore dziecko to najlepiej powiedzieć do widzenia..

  1. Ty nosisz nowe życie, o które masz dbać. I nie TY decydujesz, czy je zamordować. Masz urodzić, nie chcesz (z różnych powodów), oddaj do okna życia.
   A przypadków, gdzie rzeźnicy w białych kitlach twierdzą, że “płód jest uszkodzony” idą już nie w tysiące, ale w miliony. Później okazuje się, że urodziło się zdrowe dziecko… Przypadek? Nie sądzę…

  2. co z gwałtu to można zabić?!!!!!!!! To jest człowiek! Mojej koleżanki babcia została zgwałcona przez ruskich, jak weszli w czasie wojny do Polski i urodziła bliźnięta. Nigdy nie pomyslałaby aby zabić dzieci. I wychowywała je sama! To sa kobiety a nie teraz wiele idzie się mówić brzydko gzić bo widać to na każdym kroku czy ogłszenia dają przez internet a później jak wpadka to trzeba sie pozbyć balastu dla nich. Skoro dzicko ma taką wielką wadę to i tak nie przezyje urodź kobieto a później jak nie chcesz to oddaj.

  3. Ty kobieto to co przyjemnosci nie checsz mieć. Po co wiec dajesz męzczyźnie swoje ciało. To nie jest wasza sprawa bo dziecko jest odrebną istotą a nie twoją własnością z która robisz co chcesz. Nie chciał bym być na miejscu kobiety której łono często jest grobem dla dziecka. Nie dziwic się skad tyle sfiksowanych kobiet i z depresjami bo po aborcjach na pewno musi sie pojawić depresja bo w końcu zabiło się małego człowieka

    1. Mężczyna też ma prawo się wypowiadać bo jest też dawcą życia! I ma prawo do decydowania aby to dziecko żyło! Kobieta nie ma prawa decydować sama o życiu dziecka! Ty zamlicz jełopie jak nie masz pojęcia o niczym.

   1. To dziecko, o którym piszesz @Edward “odrębna istota” -zdrowy noworodek nie jest w stanie żyć bez opieki dorosłej osoby – 99% przypadków – matki. A co dopiero mówić o dzieciach, które rodzą się z ciężkimi uszkodzeniami?? Dlatego kobieta MUSI mieć wybór, bo to własnie na nią spada odpowiedzialność za to dziecko.

 21. To nie jest kobieta myślaca ale kobiety które nie zdają sobie sprawy że zabijaą żywą istotę. Niech wejdą sobie na stronę pro live i zobaczą, jak te dzieci sa mardowane, jak ich ciała rozrywane. okropne rzeczy. To urodź kobieto i oddaj to dziecko

  1. Do zindoktrynowanego łba nie dotrzesz. Przykre jest to, że to wrzeszczące lewackie stado ma wsparcie medialne a policja nie ukarała wszystkich za nielegalne zgromadzenie (niedopelnili obowiazków?).

  2. te “WKURZONY” mam propozycję nie do odrzucenia proponuje może Ty zajdź w ciążę dowiedz się że ciąża zagraża Twojemu życiu a co najgorsze wiadomo że płód umarł albo nie wykryto główki albo serca lub innego niezbędnego do życia organu(znasz takie pojęcie jak niezbędne?) ahhh kurde zapomniałem że Jesteś na bank 50letnim starym kawalerem dodatkowo prawiczkiem i niema takiej opcji żebyś mógł się o tym okropieństwie przekonać bo jesteś niby płci “męskiej” .
   Sam jestem facetem i nigdy ale to nigdy nie chciałbym mieć podobnie trudnego wyboru jak aborcja lub moja śmierć więc niech faceci nie krytykują kobiet które chcą prawa do legalnej aborcji ani niech za nie nie decydują, tylko Je wspierajmy !
   Pozdro i życzę Ci abyś kiedyś spotkał miłą kobietę która Cię przytuli…. 🙂

   1. Ty ciebie to żadna nie będzie tez przytulac ani miłe ani nie miłe. . A podzielam wypowiedż “wkurzony” Jak płód umarł pacanie, to chyba logiczne, że trzeba to dziecko z łona kobiety wyjąc. Widać, że nie myślisz, jak nie wykryto głowki, to tez dziecko nie żyje i nie przeżyje w łonie matki. Widać, że masz tyle pojęcia co z miski zupy zjesz. Dlaczego kobieta ma decydować o życiu dziecka?! Jak ty chcesz wspierać marderstwo nienarodzonych dzieici to ci współczuję kiedy za te wsparcie zycie co zapłaci. Przytuli tak, że aż zaboli.

  3. Piszesz że aborcja jest zła i okrutna! Zmuszanie kobiety do rodzenia zdeformowanych dzieci ( bezczaszkowiec, cyklopia…), które nie mają szans na przeżycie jest w porządku. Największym dramatem dla matki jest fakt że przez 9 miesięcy nosiła najdroższy skarb, który straciła. I nie pisz bzdur typu ze kobieta się pozbiera.

  4. Wiesz co masz nawe rację niech urodzi dziecko bez główki albo bez serca albo jeszcze jakiś ciężko nie uleczalny płód np: zespół Edwardsa i odda je tobie jak jesteś taki chętny ciekawe co w tedy zrobisz

  5. WKURZONY a kto to dziecko weźmie??? Może TY???? zapewnisz leczenie, rehabilitację, opiekę 24h/dobę?? Oczywście za własne pieniądze, bo na NFZ to masz 15 min rehabilitacji w TYGODNIU!
   Czy zostanie samo sobie w jakimś ośrodku opiekuńczym, otumanione lekami, żeby nie stwarzało problemów????????? weź się chłopie zastanów co ty gadasz!!!!
   kato-pisowska propaganda

   1. Tu nie chodzi o “kato’pis”. Wybór jest prosty i trudny zarazem: albo jesteś za życiem, albo za śmiercią. To jest określone przez prawo boskie. Jak będziemy dopuszczać do głosu “humanizm” skończy się tym złem, które widzimy na zachodzie… (nic co ludzkie nie jest mi obce – nawet mordowanie)…

  1. To prawda oglądałem film Niechciane. Tam wszytsko młode dziewczynki które idą do łózka a później chca zabic swoje dzeci bo nie sa uwzględniane w ich palnie najpierw trzeba myslec jak sie idzie do łózka o konsekewncjach.

   1. Lili.nie wiedziałam że tyle lewackich bab mieszka w Jastrzębiu ,wasze mamuśki jak was rodziły to aborcja nie była zabroniona wasze matki was powinny usunąć ,było by mniej lewackich idiotek .Żyjecie w dobrych czasach ,i wam się nudzi z braku zajęcia ,organizujcie marsze z wulgarnymi napisami ,do roboty klauny .

   2. Przykre te wypowiedzi, widać Jastrzębie dalej ślepo za Pisem, a górnicy tylko w swoje koryta patrzą, po ostatnich strajkach cisza, bo im PiS obiecał, WSTYD

     1. Do EVE i Krysi byłaś na marszu ubrana w czerwony płaszczyk ,egoistką jesteś ty powinnaś być na miejscu tych nie narodzonych dzieci ,żeby cię po kawałku wyciągali ,byłoby mniej lewaków o kamiennym sercu ,w życiu różnie bywa ,nie jestem za prawica ani lewica ,jestem sobą i nie podoba mi się to zło co ludzie robią ,wciągają w sprawy polityki dzieci ,żeby przed koleżankami być kul ,te osoby co szły w tych marszach to są idioci ,uważajcie bo zaraza was zniszczy a marsz był nielegalny ,wiadomo że prezydent miasta należy do PO i mieliście pozwolenie po cichu ,co do zniczy to zapalcie na swoich balkonach będzie jasno w Jastrzębiu ,gdyż wyłączone jest światło na ulicach pozdrawiam czerwone płaszczyki …

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny